مقالات, مقالات پکیج

تعمیر پکیج تاچی

تعمیر-پکیج-تاچی

تعمیر پکیج تاچی و دیگر انواعت پکیج را به ما بسپارید. خدمات ۲۴ ساعته، گارانتی و اجرت کم 

۲۶۷۰۵۳۴۹         و          ۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر پکیج تاچی سراسر تهران

تعمیر پکیج تاچی مانند خدمات دیگر مجموعه بدادم برس در تمام نقاط تهران انجام می شود. از هر نوع پکیج تاچی که استفاده می کنید می توانید برای تعمیر پکیج با ما تماس بگیرید. تا متناسب با مشکل پکیج تاچی شما و منطقه ای که زندگی می کنید یک تعمیرکار پکیج کارآزموده را به محل تان اعزام کنیم.

تعمیرکاران ما ذر سراسر تهران در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز هستند. تنها کافی است یا شماره تلفن های ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید و از متخصصان ما درباره مشکل پکیج تان مشاوره بگیرید.

رفع ارور ep در پکیج تاچی

اگر از پکیج تاچی استفاده می کنید ممکن است با ارور ep مواجه شده باشید. برای رفع ارور ep در پکیج تاچی باید بدانید زمانی که این خطا رخ می دهد، اختمال خرابی در چند قطعه وجود دارد. در این بخش قصد داریم مراحلی برای رفع ارور ep در پکیج تاچی را معرفی کنیم :

در ابتدا زمان مواحه شدن با ارور ای یک لازم است لوله ها را بررسی کنید که نشتی وجود دارد یا خیر. بررسی نشتی لوله ها از این نظر مهم است که اگر از ان غافل شوید باعث حوادث احتمالی می شود. بعد از انجام مراحل ذکر شده اگر رفع ارور ep در پکیج تاچی انجام نشده بود ، باید اقدام به تعویض منبع انبساط نمایید
اگر منبع انبساط را در صورت رخ دادن ارور ep  تعویض نگردد، امکان خرابی ما بقیه قطعات می باشد  در صورت بروز کدخطا ep سریعا اقدام به تعویض منبع انبساط نمایید.

 

E1 ارور نقص درتهویه پکیج تاچی
E2ارور نقص درسنسور گرمایشی پکیج تاچی
E3ارور نقص در سنسور آب گرم بهداشتیپکیج تاچی
E4ارور نقص به علت داغ شدن بیش از حدپکیج تاچی
E5ارور نقص در مدار شیر گازپکیج تاچی
E6ارور نقص در احتراقپکیج تاچی
E7ارور نقص در شعلهپکیج تاچی
E8ارور نقص در فشار گازپکیج تاچی
E9ارور نقص به علت یخ زدگیپکیج تاچی
Ebارور نقص به علت وجود شعله بعداز خاموش شدن
Ecارور نقص در برد الکتریکیپکیج تاچی
EPارور نقص کمبود فشار آبپکیج تاچی

 

تعمیر پکیج تاچی تیپ ۸ چگونه است؟

برای تعمیر پکیج تاچی تیپ ۸ مجموعه ی بدادم برس توصیه ی بسیار اکیدی نماید که تا در امکان، مصرف کنندگان شخصاً اقدام نمایند.چرا که اساساً فرایند تعمیر کلیه پکیج های برند بخصوص تعمیر پکیج تاچی تیپ ۸ نیاز به مهارت، تجربه ، تخصص و دانش فنی از عملکرد تمام اجزاء پکیج دارد. پکیج هم مانند هر دستگاه دیگری دارای بخش های مختلف مکانیکی و الکترونیکی می باشد و تعمیر پکیج نیاز به داشتن دانش در هر دو بخش مکانیکال و الکتریکال دارد.

پس بهتر به نظر می رسد که با آشنایی کدهای خطا بتوانید سرویس کار را از وضعیت عملکرد پکیج بدرستی آگاه نمایید.در بعضی از پکیج ها که دارای صفحه دیجیتالی یا متریکس نمی باشند عموماً کدهای خطا از روی چراغ های دستگاه مشخص می گردد. این خطاها تقریبا مشابه پیام های مورس نمایش داده میشود و تنها با کمی دقت و مطالعه کاتالوگ سرویس دستگاه میتوان متوجه نوع خطای آن شد.

از مهم ترین مزیت های سیستم عیب یابی خودکار همین است که درصورت وجود خطای پکیج هر فردی متوجه آن شده و می تواند با استفاده از دفترچه راهنما و رجوع به صفحه عیب یابی آن از منشا آن مطلع شود، برای رفع عیب یابی مگر در موارد جزئی حتما از تکنسین مجرب کمک بگیرید.

چنانچه پس از انجام مراحل زیر خطای مورد نظر برطرف نشد باید نسبت به دعوت از تکنسین فنی اقدام نمایید.

 

کدهای خطا پکیج تاچی تیپ ۸

کد خطا مفهوم کد خطا
E1 عدم تشکیل یا تشخیص شعله
E2 افزایش بیش از دمای مدار گرمایش (فعال شدن کلید حرارتی)
E3 انسداد دودکش – خطای پرشرسوئیچ دود
E4 افت فشار آب مدار گرمایش
E6 اشکال در NTC مصرفی
E7 اشکال در NTC گرمایشی

تعمیر پکیج تاچی تیپ 8

تعمیر پکیج تاچی تیپ B. C. D. چگونه است؟

تعمیر پکیج تاچی تیپ B. C. D. و تعمیر هر وسیله ی گازسوز دیگری باید همراه با رعایت نظارت ایمنی باشد، یادتان باشد که بدون رعایت نکات ایمنی احتمال بروز مشکلات بسیار زیادی وجود دارد. بطوریکه باعث انفجار خواهد شد. که صدمات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

اگر با استفاده از جدول زیر نتوانستید عیب پکیج خود را برطرف کنید در نتیجه حتماً باید نسبت به تعمیر پکیج تاچی تیپ B. C. D. توسط سرویس کار معتبر اقدام نماید.شما کافی است که بدانید اشکال پیش آمده در دستگاه و پکیج تاچی مربوط به کدام قسمت و به چه علت است که بتوانید این را نیز از طریق جداول زیر برای شما مهیا می نمائیمبا توجه به گستردگی مدلها و تنوع برندهای پکیج، نوع و کد خطای هر مدل با بقیه ممکن است متفاوت باشد.

تعمیر پکیج تاچی

چنانچه پس از انجام مراحل زیر خطای مورد نظر برطرف نشد باید نسبت به دعوت از تکنسین فنی اقدام نمایید.جدول زیر می تواند راهنمای خوبی برای شروع کار تعمیر پکیج شما باشد.

 

کدهای خطا پکیج تاچی تیپ B C D

کد خطا مفهوم کد خطا
E1 انسداد دودکش – خطای پرشرسوئیچ دود
E2 اشکال در NTC گرمایشی
E3 اشکال در NTC مصرفی
E4 افزایش بیش از حد دمای مدار گرمایش (فعال شدن کلید حرارتی)
E5 نقص در مدار شیر گاز
E6 نقص در احتراق
E7 نقص در شعله
E8 نقص در فشار گاز
E9 دستگاه در معرض یخ زدگی است
Eb باقی ماندن شعله در زمانی که باید مشعل خاموش باشد.
Ec اشکال در برد کنترل
Ep افت فشار آب مدار گرمایش

تعمیر پکیج تاچی در بدادم برس

در صورتی که پکیج تاچی شما با مشکل مواجه شده و با اطلاعات فوق نتوانستید آن را برطرف کنید کافی است یا ما تماس بگیرید و مشکل پکیج تان را با کارشناسان ما مطرح کنید. در صورتی که ممکن باشد مشکل را با راهنمایی به شما حل خواهیم کرد. اگر نیاز به حضور متخصص در محل باشد، یکی از بهترین و نزدیک ترین تعمیرکاران پکیج را به محل شما اعزام می کنیم.

چرا تعمیر پکیج تاچی با بدادم برس ؟

  • ارائه خدمات سرویس، نصب و تعمیر پکیج به صورت شبانه روزی
  • تعمیر پکیج تاچی در انواع تیپ ها با گارانتی انجام می شود.
  • ایاب و ذهاب رایگان تعمیرکاران و سرویسکاران
  • بررسی رضابت مشتری پس از انجام کار
  • بهره مندی از بهترین تعمیرکاران پکیج
  • دریافت کمترین اجرت از مشتریان
  • خدمت رسانی در سراس تهران

 

برای تعمیر پکیج تاچی و دیگر انواع پکیج با ما تماس بگیرید تا با کمترین هزینه از بهترین خدمات بهره مند شوید. با ما تماس بگیرید.

۲۶۷۰۵۳۴۹           و           ۲۶۷۰۵۳۸۹

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *