بازسازی ساختمان, تعمیر تاسیسات ساختمان

بازسازی ساختمان در تهران | بازسازی منزل | تعمیرات ساختمان

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان یکی از راه هایی است که می توانید منزل تان را هر طور که می خواهید تغییر دهید. بازسازی منزل و بازسازی ساختمان قدیمی خانه شما را به خانه ای کامل جدید و مدرن تبدیل می کند. بازسازی و تعمیرات ساختمان باید توسط یک شرکت بازسازی ساختمان انجام شود تا با هزینه بازسازی ساختمان که از مشتری دریافت می شود به صرفه ترین و اصولی ترین تعمیرات انجام شود.

شرکت بازسازی ساختمان بدادم برس دارای تیمی مجرب در سراسر تهران است که خدمات بازسازی منزل، بازسازی نمای ساختمان، بازسازی داخلی ساختمان، تعمیرات داخلی ساختمان، بازسازی و تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان قدیمی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. اگر قصد اجرای بازسازی ساختمان در تهران و اطراف تهران را دارید، می توانید جهت نوسازی ساختمان با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره بازسازی منزل در بدادم برس به رایگان بهره مند شوید.

در این مشاوره مراحل بازسازی ساختمان مشخص و برآورد هزینه بازسازی ساختمان انجم می شود. جهت اخذ مشاوره درباره هزینه بازسازی منزل در تهران و اطراف تهران با شرکت بدادم برس تماس یگیرید.

بازسازی ساختمان در تهران از صفر تا صد را به بدادم برس بسپارید. بازدید و برآورد هزینه به صورت رایگان

تماس با بدادم برس

بازسازی ساختمان با بدادم برس

بازسازی ساختمان در تهران توسط اکیپ بازسازی و تعمیرات ساختمان بدادم برس انجام می شود. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با خدمات ما در بازسازی ساختمان آشنا شوید. تیم حرفه ای بدادم برس که شغل بازسازی ساختمان را دارند، پس از گذراندن آموزش بازسازی ساختمان در انواع تعمیرات و نوسازی ساختمان قدیمی مهارت پیدا کرده اند.

اقدامات شرکت بازسازی ساختمان بدادم برس در راستای بازسازی و تعمیرات ساختمان به شرح زیر است :

 • نوسازی خانه
 • بازسازی خانه
 • تخریب ساختمان
 • بازسازی آپارتمان
 • مشاوره بازسازی منزل
 • بازسازی نمای ساختمان
 • تعمیرات داخلی ساختمان
 • بازسازی خانه قدیمی
 • بازسازی ساختمان در کرج
 • بازسازی خانه های کوچک
 • بازسازی داخلی ساختمان
  • بازسازی کف خانه
  • بازسازی سرویس بهداشتی
  • بازسازی حیاط
  • بازسازی اتاق خواب و …
 • برآورد هزینه بازسازی ساختمان
 • بازسازی ساختمان در تهران و اطراف تهران
 • بازسازی ساختمان قدیمی و نوسازی ساختمان قدیمی

 

بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان همیشه یکی از تقاضای صاحبان خانه های مسکونی و مکان های تجاری بوده است. بازسازی ساختمان عملیات ترمیم و مرمت است که به منظور افزایش عمر یک بنا انجام می شود. یعنی گروهی از افراد اقداماتی انجام می دهند که ساختمانی را مرمت کنند،

بازسازی خانه جنبه های مختلفی دارد و برای شروع بررسی های کامل توسط متخصصان مربوطه انجام می شود. مشکلات ساختاری ناشی از فرسودگی و گذر زمان را برطرف کنند. بازسازی ساختمان به منظور ایجاد تغییر هر چیزی در یک بنا انجام می‌شود که احتیاج به تعمیر دارد.

بازسازی ممکن است جزئی یا کلی باشد. جزئی به این معنی که بازسازی را فقط برای قسمت خاصی از منزل یا محیط کار، مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … به کار ببرید. اما همیشه بازسازی ساختمان جهت ترمیم انجام نمی شود. گاهی بازسازی را برای زیباتر شدن نیز استفاده می کنند.

در ادامه این مطلب به دلایل بازسازی خانه و آپارتمان ها پرداخته ایم.

 

دلایل بازسازی خانه و آپارتمان

بازسازی ساختمان همیشه هم به دلیل فرسودگی و گذر زمان طولانی بر یک محیط انجام نمی شود. گاهی خستگی از محیط و ایجاد کمی تنوع باعث می شود افراد به بازسازی خانه هایشان روی بیاورند. در این قسمت تعدادی از دلایل بازسازی خانه را آورده ایم که البته محدود این این موراد نمی شوند و دلایل بازسازی خانه و آپارتمان بیشتر هستند:

 • بازسازی ممکن است به دلیل قدمت ساختمان و گذشتن چند سال از عمر احداث هر ساختمانی انجام شود تا به این شکل از تخریب بیشتر و فرو ریختن ساختمان جلوگیری شود.
 • بازسازی می تواند به دلیل وجود مشکل در قسمت هایی مانند لوله کشی  ساختمان انجام شود.
 • یکی از دلایل بازسازی که امروز هم بسیار شایع است این است که مالک خانه از پلن ساختمان و دکوراسیون آن راضی نیست و می خواهد با ایجاد تغییرات  مربوطه منزل خود را متناسب با سلیقه خود بازسازی کند.
 • با توجه به این که دلیل شما برای ایجاد تغییرات و ازسازی منزل کدام یک از موارد فوق است نیاز به یکسری عملیات و نیرو های متخصص مشخص دارید.

 

هزینه بازسازی ساختمان در تهران

برآورد هزینه بازسازی ساختمان در تهران توسط تیم ما و با بازدید از محل انجام می شود. در صورتی که قصد دارید برای بازسازی اقدام کنید، با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا شما را با یک کارشناس باتجربه برای تخمین هزینه بازسازی خانه کلنگی و قدیمی مرتبط کنیم.

نکته ای که در بدادم برس همواره در همه خدمات ما مورد نظر قرار گرفته، ارائه خدمات با کیفیت با کمترین هزینه برای مشتریان است. به این طریق سعی داریم اهمیت خود را به رضایت مشتریان نشان دهیم. چرا که همواره بهره مندی از خدمات با کیفیت با کمترین قیمت برای کاربران مورد اهمیت است.

 

مراحل بازسازی ساختمان با بدادم برس

تیم حرفه ای بدادم برس در زمینه بازسازی ساختمان، نوسازی و بازسازی داخلی نیز خدمات باکیفیت به مشتریان ارائه می دهد. این افتخار را داریم که در بازسازی منزل و محیط کار تان در خدمت شما باشیم. چنانچه تمایل دارید بازسازی را به تیم حرفه ای ما واگذار کنید، در این قسمت می توانید مراحل انجام کار را بخوانید.

 

 • مشاوره با تیم فنی بازسازی ساختمان بدادم برس

برای شروع بازسازی و تعمیرات ساختمان لازم است در ابتدای کار با متخضضیان ما مشورت بگیرید و در صورت نیاز از محب مورد نظر برای بازسازی بازدید به عمل آید. برای اینکه بدانید بازسازی شما چقدر هزینه به دنبال خواهد داشت و از همه مهم تر این که چه راهکارهایی قرار است استفاده شود، لازم است با متخصصان ما در بدادم برس مشورت کنید.

مشاوره با این کارشناسان از جنبه دیگری نیز حائز اهمیت است. گاهی اسکلت ساختمان به قدری فرسوده است که بازسازی بدون بررسی های اولیه و نظر کارشناسان می تواند خساارات جبران ناپذیری به شما وارد کند.

مراحل بازسازی ساختمان

 

 • تخریب اصولی ساختمان توسط تیم مهندسی بدادم برس

پس از انجام بررسی های اولیه و دریاقت مشاوره از کارشناسان باتحربه ما، وقت آن رسیده که بازسازی ساختمان شما انجام شود، که این کار با تخریب ساختمان آغاز می شود. تخریب ساختمان بر اساس نظر صاحب خانه به صورت جزئی یا کلی صورت می گیرد. ممکن است شما نخواهید کل ساختمان را تخزیب کنید و تنها بازسازی بخش کوچکی از آن مد نظرتان باشد.

تخریب ساختمان اگر به صورت اصولی و با رعایت قوانین تخریب انجام نشود می تواند خطرات جانی و مالی متعددی در پی داشته باشد. از این رو لازم است کارشناسان مربوط به این حوزه با دانش و تجربه به این کار بپردازند.

 

مراحل بازسازی ساختمان

 

 • آغاز ساخت بر اساس نیاز مشتری

حال نوبت به آن می رسد که مراحل ساخت طبق نظر کارشناس و صاحب ملک انجام شود. مرحله ساخت با توجه به نیاز و سلیقه مشتری انجام می شود. در این مرحله باید ایرادات و مشکلات ساختمان مد نظر قرار گرفته شود تا بازسازی به خوبی انجام گیرد.

در این مرحله معمولا از اجزای آماده مانند دیوار های آماده، استفاده می شود. این کار در کاهش هزینه ها به شدت موثر است. بازسازی هم به منظور کاهش در هزینه های ساخت انجام می شود در نتیجه باید در بهینه ترین خالت ممکن باشد.

بعد از مراحل ساخت کلی نوبت به نازک کاری و ظریف کاری های ساختمان می رسد. گچ بری و گچ کاری، نورپردازی، استفاده از سفق کاذب در این مرحله صورت می گیرد.

 

بازسازی داخلی و ایده برای بازسازی خانه

بازسازی داخلی مربوط به اجزای درونی خانه می شود و موارد مختلفی را در بر می گیرد. در این قسمت با ایده هایی برای بازسازی خانه و بازسازی داخلی آشنا خواهید شد.

ایجاد تغییراتی در رنگ دیوار ها، کابینت ها، حمام و سرویس بهداشتی، تغیییر کف پوش منزل را می توانید ایده هایی برای بازسازی منزل در نظر گرفت که در ادامه مفصل تر راجع به آن ها توضیح داده ایم :

 

نوسازی کف ساختمان

یکی از قسمت های دیگر ساختمان و آپارتمان نوسازی کف ساختمان و آپارتمان است. برای پوشاندن کف ساختمان باید جنبه های مختلفی را مد نظر گرفت

 • میزان مساحت کف مکان مورد نظر
 • توجه به مسائل گرمایش و سرمایشی
 • زیبایی و دکوراسیون منزل و محل کار
 • میزان بودجه مشتری
 • سلیقه مشتری

بعد از بررسی همه این موارد که توسط مجموعه بدادم برس انجام می شود کفپوش مورد نظر که می تواند یکی از موارد زیر باشد انتخاب می شود و هزینه آن برآورد می شود و همچنین زمان انجام پروژه نیز تخمین زده می شود و کار شروع می شود و با بهترین کیفیت و کمترین زمان و هزینه به مشتری تحویل داده خواهد شد.

انولع کفپوش هایی که برای بازسازی و نوسازی ساختمان استفاده می شود.

 • کف پوش سنگ
 • کفپوش موزاییک
 • کف پوش پارکت
 • کفپوش موکت
 • کف پوش سرامیک
 • کفپوش های پی وی سی (PVC) یا پلاستیکی
 • و…

جهت درخواست بازسازی کف ساختمان کلیک کنید.

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه، قلب هر ساختمان است و زیبایی و نوع دکوراسیون و قفسه ها و کابینت های آن در زیبایی و دلنشین بود خانه تاثیر بسیار زیادی دارد به همین دلیل بازسازی ساختمان در این قسمت اهمیت زیادی دارد.

بازسازی آشپزخانه شامل موارد بسیار زیادی از جمله عوض کردن رنگ و کاشی دیوار ها ، تغییر سرامیک یا کفپوش و تزیینات سقف و کناف و آرک و .. است اما مهم ترین قسمت تغییر دکوراسیون آشپزخانه مربوط به تغییر کابینت هاست .  اگر قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه قدیمی خود را دارید با ما همراه باشید ، شاید ایده های خوب و با قیمت های مناسبی برای بازسازی آشپزخانه های خود پیدا کنید.

 

جهت درخواست بازسازی آسپزخانه کلیک کنید.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

حمام و سویس بهداشتی از جمله قسمت هایی است که بازسازی آن از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا علاوه بر جنبه زیبایی که دارد از لحاظ بهداشتی باید داری استاندارهایی باشد.

سرویس بهداشت و حمام های فرسوده که بعد از مدتی سرامیک ها و کاشی های آنها کنده کنده ای و پوسته پوسته می شود تبدیل به غارهای ترسناک و غیربهداشتی می شوند که به هیچ عنوان قابل تحمل نخواهند بود. به همین دلیل باید از جهت های مختلف بازسازیاین قسمت از ساختمان و آپارتمان تعمیر شود.

یکی از بازسازی ها مربوط به جمام که می توان به آن اشاره کرد، لازسازی لوله کشی حمام است. لوله کشی حمام و سرویس بهداشتی بعد از مدتی دچار فرسودگی و یا ترکیدگی می شود که باید حتما تعمیر شود.

زیرا به مرور علاوه بر بالا رفتن مصرف آب و هدر دادن میزان زیادی از آب موجب فرو ریختم این قسمت از ساختمان می شود. که به دنبال آن باید تعمیرات ساختمان به صورت اساسی انجام شود به همی دلیل بهتر است در صورت بروز مشکل در این قسمت از ساختمان و آپارتمان هر چه زودتر عملیات بازسازی و نوسازی را آغاز می کنیم

برای بازسازی دیواره های سرویس بهداشتی و حمام می توانید به کمک رنگ ، پارچه ، کاغذ دیواری ، کفپوش و تزیینات مناسب، هویت و چهرۀ جدیدی به حمام ببخشید. بر قسمت های برجسته حمام بیشتر تاکید کنید. روکش چوبی دیوار و قرنیز گچ‌ بری شده را رنگ سفید براق بزنید تا در تضاد با رنگ‌ها و نقش‌های زنده بقیه دیوار خود را به خوبی نشان دهد.

برای وان حمام ممکن است مشکلات مختلفی به وجود باید تمام این مشکلات به دست تعمیرکاران و سرویس کاران مجموعه بدادم برس انجام خواهد شد.

 

جهت درخواست بازسازی سرویس بهداشتی کلیک کنید.

بازسازی اتاق خواب

یکی دیگر از خدمات مجموعه بدادم برس در زمینه بازسازی و تعمیرات ساختمان بازسازی اتاق خواب است.

بعضی از افراد از محیط های تکراری و شکل ظاهری دکوراسیون داخلی یکنواخت منزل خود نفرت دارند و همیشه تمایل دارند که هر چند وقت یکبار تغییری در دکوراسیون منزل خود بدهند. یکی از قسمت هایی که هر از گاهی نیاز به تغییر دارد برای بازسازی این قسمت از ساختمان مجموعه بدادم برس در کنار شما خواهد بود.

 

بازسازی استخر ساختمان

یکی دیگر از خدمات بدادم برس طراحی و مشاوره ساخت انواع استخر سونا و جکوزی و بازسازی، مقاوم سازی و تعمیرات تخصصی استخر سونا و جکوزی می باشد انجام کلیه تاسیسات و موتورخانه استخر ، ساخت مخازن بتنی آب آشامیدنی بصورت پیمانکاری و مدیریت پیمان انجام می شود.

همچنین کلیه تعمیرات خرده کاری استخر و نصب رینگ جکوزی و لوله کشی استخر و جکوزی و آب بندی و رنگ کاری انواع استخر با رنگ های پایه آب با قیمت مناسب و توسط تیم متخصص انجام می شود.

 

بازسازی و زیباسازی محوطه و حیاط

حیاط خانه ها یکی از مکان های دوست داشتنی افراد خانه است.  حیاط سازی منزل به روشی که آرامش و آسایش را به ما برگرداند یکی از راه های بسیار تاثیر گذار برای کاهش استرس است. در صورتی که حیاطی دارید که در صدد بازسازی آن هستید می توانید با مجموعه بدادم برس تماس بگیرید.

 

چرا بازسازی داخلی و ساختمان با بدادم برس ؟

 • مشاوره و بازدید از محل مورد نظر شما برای بازسازی، یه صورت رایگان
 • اجرای بازسازی منزل و محیط کار شما با کمترین هزینه ها
 • بازسازی منزل در تهران با بهره مندی از تیم حرفه ای
 • برآورد هزینه بازسازی و تعمیرات ساختمان به صورت رایگان
 • ارائه بهترین ایده برای بازسازی منزل
 • احرای بازسازی منزل صفر تا صد

 

بازسازی و تعمیرات ساختمان در تهران از صفر تا صد با بدادم برس. بازدید و برآورد هزینه بازسازی منزل به صورت رایگان

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 2 میانگین: 4.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *