اجاق گاز, خدمات, عیب یابی و تعمیر, لوازم خانگی

تعمیر اجاق گاز رومیزی و فردار در تهران

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز یکی از خدمات مجموعه بدادم برس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در سراسر تهران است. تعمیر اجاق گاز رومیزی، تعمیر اجاق گاز فردار، تعمیر ترموکوپل اجاق گاز و تعمیر شیر اجاق گاز در این مجموعه توسط بهترین تعمیرکار اجاق گاز انجام می شود.

تعمیر اجاق گاز رومیزی و فردار با ایاب و ذهاب رایگان سراسر تهران با گارانتی و اجرت مناسب 

تماس با بدادم برس

 

تعمیر اجاق گاز توسط تعمیرکاران ماهر

کار تعمیر اجاق گاز رومیزی، تعمیر گاز فردار هر نوع مشکلی که داشته باشد، نیاز به یک متخصص دارد که به خوبی با ترموگوپل اجاق گاز، شیر اجاق گاز و دیگر قطعات آن آشنایی داشته باشد. توصیه ما این است که در صورت خرابی اجاق گجاز از یک تعمیرکار اجاق گاز برارب تعمیر گاز تان کمک بگیرید.

اجاق گازها با استفاده از نوع کاربرد و ظاهر و همچنین شرکت سازندشان انواع مختلفی دارند که تعمیر هر یک از آنها ممکن است با دیگری متفاوت باشد اما ما این خبر خوش را به شما می دهیم که سرویس کاران و تعمیرکاران ما توانایی رفع مشکل و تعمیر انواع مدل های اجاق گاز را دارند.

 

خدمات تعمیر اجاق گاز با بدادم برس

تعمیر اجاق گاز در این مجموعه توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود. از آن جا که همه سرویس کاران و تعمیرکاران ما با نحوه تعمیرات اجاق گاز اشنایی دارند، می توانید از عملکرد آن ها مطمئن باشید. ما خدمات تعمیرات اجاق گاز را همانند خدمات دیگر گارانتی می کنیم. در لیست زیر، خدمات تعمیر گاز را می توانید مشاهده کنید.

 • تعمیر اجاق گاز رومیزی
 • تعمیر اجاق گاز فردار
 • تعمیر گاز صفحه ای
 • تعمیرات گاز دوو
 • تعمیر فندک گاز
 • تعمیرات گاز بوش
 • تعمیر گاز آریستون
 • سرویس اجاق گاز
 • تعمیر ولوم اجاق گاز
 • تعمیرات فر اجاق گاز
 • تعمیر فندک آشپزخانه
 • تعویض شیشه اجاق گاز
 • تعمیر ترموکوپل اجاق گاز
 • تعمیر ترموستات اجاق گاز
 • عیب یابی فندک اجاق گاز
 • نصب ترموکوپل روی اجاق گاز
 • تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی
 • تعمیر فندک و مشعل اجاق گاز
 • تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی
 • تعمیر گاز اخوان، اسنوا و دیگر برندهای ایرانی و خارجی

 

تعمیر اجاق گاز رومیزی

برای تعمیر اجاق گاز رومیزی باید به یک سری نکات به ظاهر کوچک ولی با اهمیت توجه کرد. وجود همین نکات باعث شده است که تعمیر گاز رومیزی به یک کار تخصصی تبدیل شود. تعمیر اجاق گاز رومیزی متداول تر از تعویض اجاق گاز است. زیرا این مدل ها به دلیل حدید بودن، قطعاتشان در دسترس بوده و می توان با هزینه ای کمتر از خرید یک اجاق گاز جدید، به تعمیرات اجاق گاز رومیزی پرداخت.

تعمیر گاز رومیزی برای تعمیرکاران به سادگی انجام می شود و پیچیدگی خاصی ندارد. مواردی که تعمیر اجاق گاز رومیزی پیش می آید تعمیر جرقه زن و تعمیر ترموکوپل اجاق گاز است. که ترموکوپل خودش دارای دو قسمت سیم ترموکوپل و بوبین است و هرکدام ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشند.

 

تعمیر اجاق گاز رومیزی

 

چه زمانی باید برای تعمیر اجاق گاز رومیزی اقدام کرد ؟

در این قسمت مواردی که باید از یک تعمیرکار برای تعمیر گاز کمک بگیرید را آورده ایم. بت توضیح متخصری که بیان کرده ایم،می توانید مشکل اجاق گاز را به درستی تشخیص داده تا برای درخواست تعمیرکار، اطلاعات را به درستی به او منتقل کنید.

 

درست کار نکردن فندک الکتریکی گاز رومیزی

زمانی که فندک الکتریکی گاز رومیزی به خوبی کار نمی کند ، ممکن است فضای بین شعله و فندک جرم گرفته باشد. دراین حالت باید به خوبی تمیز و اجزای آن سر جای خودشان به درستی قرار بگیرند.

 

یکنواخت نبودن سوختن شعله ها در اجاق گاز رومیزی 

زمانی که اجزای سر شعله سر جای خود قرار نگیرند، شعله اجاق گاز رومیزی یکنواخت نمی سوزد. برای برطرف کردن مشکل یکنواخت نسوختن شعله اجاق گاز، باید فرد آشنا به این کار، تمامی اجرا را در جای درست خود قرار دهد.

 

عدم وجود جریان گاز

گاهی پیش می آید که گاز جریان ندارد یا جریان طبیعی که باید داشته باشد را ندارد. در این حالت ممکن است کپسول LPG تمام شده باشد که باید برای تعویض کپسول اقدام کنید. احتمال دیگر این است که شیر میانی ایراد داشته باشد و نیاز به بررسی شیر میانی است.

 

به مشام رسیدن بوی گاز 

به مشام رسیدن بوی گاز مسئله مهمی است که بای به سرعت بررسی شود. زمانی که بوی گاز به مشام می رسد، لازم است شلنگ گاز بررسی شود. امکان دارد کپسول دارای نشتی باشد که زیر نظر یک متخصص با بررسی های لازم این موضوع روشن می شود.

 

درست کار نکردن ترموکوپل 

زمانی که ترموکوپل دوده بگیرد باعث می شود ترموکوپل به درستی کارنکند. برای رفع درست کار نکردن ترموکوپل باید سرشعله ها و دوده های ترموکوپل به خوبی پاک شوند. این کار توسط متخصص به خوبی انجام خواهد شد.

 

تعمیر اجاق گاز فردار

زمانی که فر اجاق گاز مشکل پیدا می کند گرمای مطلوب را تولید نمی کند و یا المنت آن می سوزد، لازم است به یک متخصص برای تعمیر اجاق گاز فردار مراجعه کنید. تعمیر اجاق فردار ممکن است هر از گاهی اتفاق بیفتد. این نوع گارها مدت زیادی بدون اشکال می توانند کار کنند. تعمیر اجاق گاز فردار دیر به دیر اتفاق می افتد اما نباید خودتان بدون تخصص برای تعمیر آن اقدام کنید. بلکه آن را به افرادی که این دانش را دارند واگذار کنید.

 

تعمیر اجاق گاز فردار

 

چه زمانی باید گاز را تعمیر کنیم  ؟

 • روشن نشدن مشعل گاز
 • خاموش شدن گاز در شعله کم
 • بوی بد هنگام استفاده از فر گاز
 • زمانی که لامپ فر کار نکند
 • شعله آبی نمی سوزد و پرش دارد
 • ادامه پیدا کردن جرق بعد از روشن شدن گاز

 

سرویس اجاق گاز به صورت دوره ای چه فایده ای دارد؟

همانطور که در ابتدا اشاره شد اجاق گازها از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه هستند هم چنین خرابی آنها ممکن است باعث بروز حادثه شود به همین دلیل بهترین کار این است که به صورت دوره ای با سرویس کاران در تماس باشید تا از صحت عملکرد اجاق گاز خود مطمئن شوید.

از آنجا که اجاق گاز وسیله پر کاربردی است و در طول شبانه روز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، خراب شدن آن کارهای روزانه را مختل می کند. سرویس اجاق گاز به صورت دوره ای و منظم به شما این امکان را می دهد تا در فاصله زمانی کم، اجاق گاز شما توسط یک فرد کاربلد بررسی شود.

در سرویس اجاق گاز اگر مشکلی حتی جزئی برای اجاق گاز شما پیش آمده باشد، برطرف می شود. این کار باعث می شود قبل از وخیم شدن مشکلات و از کار افتادن اجاق گاز ایرادات را به راتی و با کمترین هزینه برطرف کنید. مزیت دیگر سرویس دوره ای اجاق گاز افزایش طول عمر آن است.

 

هزینه تعمیر اجاق گاز چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعمیر اجاق گاز با توجه به مدل آن و همچنین میزان خرابی و نوع مشکل به وجود آمده کاملا متفاوت است به عنوان مثال هزینه تعمیر گازهای خارجی بیشتر از اجاق گاهای ایرنی است. اما نکته ای که قابل ذکر است. این است که به طور کلی اجرت سرویس کاران بدادم برس نسبت به سایر موسسات کمتر است.

هزینه تعمیر گاز معمولا بر اساس نوع مشکل گاز مشخص می شود. این موضوع با بررسی کارشناس مربوطه مشخص می شود. تعمیرکار اجاق گاز با عیب یابی صحیح گاز می تواند هزینه تعمیر گاز را تعیین کند.

معمولا هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار گاز به محل شما نیز جرو هزینه تعمیرات اجاق گاز به حساب می آید. اما نکته قابل دکر درمورد خدمات تعمیر گاز در بدادم برس این است که ایاب و ذهاب به محل به صورت رایگان انجام می شود. در هر کجای تهران که هستید بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب می توانید از تعمیرگاز توسط تیم حرفه ای بدادم برس بهره مند شوید.

محله ای که در آن زندگی می کنید یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه تعمیرات اجاق گاز است که باید مد نظر داشته باشید.

 

چه زمانی تعمیر اجاق گاز لازم می شود؟

برخی مشکلات رایجی که برای گاز به وجود می آیند را در زیر اورده ایم. در صورت مشاهده موارد زیر و مواردی از این قبیل باید از یک تعمبرکار کمک  بگیرید. معمولا برای اجاق گاز ها از هر نوعی که باشد، جرقه زن و ترموکوبل دچار مشکل می شود.

اگر جرقه زن اجاق گاز کار نمی کند، یعنی جرقه نمی زند، یا آنقدر این جرقه ضعیف است که منجر به تولید شعله نمی شود، باید جرقه زن آن تعمیر شود. در مواردی که شعله تشکیل می شود اما پایدار نیست، ترموکوبل مشکل دارد و بابد تعمیر شود.

برای گازهای فردار علاوه بر جرقه زن و ترموکوپل، مشکلاتی برای موتور و چراغ فر ممکن است به وجود آید. چراغ فر که اگر سوخته باشد روشن نمی شود و کاملا مشکل آن واضح است. موتور اجاق گاز زمانی که دچار خرابی شود، گران فر کار نمی کند.

به طور کلی می توان گفت مشکل جرقه زن و ترموکوپل در دو نوع گاز رومیزی و فردار مشترک است.

 

نرسیدن دمای داخل فرگاز به دمای موردنظر

علت اصلی این مشکل این است که المنت‌های گاز یا جرقه زن و یا سنسور دمای داخل فر به‌ درستی عمل نمی‌کند و ممکن است خراب شده باشد و در اکثر موارد نیاز به تعویض دارند. اگر در این زمینه هیچ‌گونه تخصص فنی ندارید، برای تعویض و رفع این اشکال باید با مرکز تخصصی تعمیرات اجاق گاز تماس بگیرید.

 

دودکردن شعله اجاق گاز

شعله گاز برای سوختن نیاز به هوا (اکسیژن) دارد. در چنین مواقعی دلیل بروز این مشکل این است که در ترکیب گاز و هوا، مقدار گاز از حد معمول بیشتر است. برای رفع این مشکل باید مقدار گاز را کم کنید. احتمالاً نازل‌های گاز گشاد شده‌اند و بهترین راه کار تعویض آن ها می باشد. با تعویض این قسمت مشکل به سادگی حل خواهد شد.

 

دودکردن شعله اجاق گاز

احتمال روشن نشدن شعله در صورتی بیشتر می شود که اجاق گاز خود را دیر به‌ دیر تمیز می‌کنید؛

یکی از دلایل روشن نشدن شعله‌های گاز، کیپ شدن آن‌ها به خاطر تجمیع چربی و مایعات بر روی آن ها است. برای رفع این مشکل نیازی به حضورتعمیر کار نیست فقط کافی است با یک سیم باریک یا سنجاق سوراخ های اجاق گاز را باز کنید تا به حالت قبلی خود بازگردد.

 

تعمیر انواع گاز فردار و رومیزی را به بدادم برس بسپارید. تعمیر گاز با ایاب و ذهاب رایگان سراسر تهران
 
۲۶۷۰۵۳۸۹              ۲۶۷۰۵۳۴۹
تعمیر اجاق گاز در کدام مناطق ارائه می شود؟

تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران ارائه می شود.

خدمات تعمیر اجاق گاز شامل چه مواردی می شود؟

تعمیر اجاق گاز فردار ، رومیزی و انواع اجاق گاز در بدادم برس انجام می شود.

چقدر طول می کشد تا تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس به محل شما اعزام شود؟

زمانی که برای تعمیر اجاق گاز در بدادم برس درخواست می دهید، پس از چند دقیقه تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس با شما تماس می گیرد و زمان مراجعه به محل را با شما هماهنگ می کند.

چرا تعمیر اجاق گاز را به بدادم برس بسپاریم؟

خدمت رسانی سراسر تهران
اعزام تعمیرکار اجاق گاز به محل در اسرع وقت
ارائه فاکتور رسمی
ایاب ذهاب رایگان سراسر تهران
گارانتی کیفیت خدمات
تعمیرات اجاق گاز توسط بهترین تعمیرکاران اجاق گاز در تهران

آیا تعمیرکار اجاق گاز هزینه ایاب ذهاب دریافت می کند ؟

ایاب و ذهاب در تهران رایگان است.

چگونه برای تعمیرات اجاق گاز در بدادم برس درخواست دهیم ؟

در صورتی که نیاز به تعمیرات اجاق گاز دارید، با شماره تلفن های بدادم برس تماس بگیرید.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 7 میانگین: 5]

6 دیدگاه در “تعمیر اجاق گاز رومیزی و فردار در تهران

 1. سمانه گفت:

  گاز ما رومیزی هست و اصلا جرقه کار نمی کنه !!! مشکل چی هست ؟ تعمیر اجاق گاز شما شامل این موضوع هم میشه ؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   بله تعمیر جرقه زن و فندک هم جرو تعمیر اجاق گاز حساب میشه. یا شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار اجاق گاز رومیزی بدید. تا یک نفر رو برای تعمیر گاز رومیزی تون اعزام کنیم.

 2. محمد گفت:

  هنگام جابجای اجاق گاز،لوله چدنی گاز داخل شیلنگ شکست،با بدبختی شکسته را از لوله اتصال گاز اجاق در آوردم،حالا زیر سینی آتش می گیرد،گاز پادیسان هست چها شعله ده سال پیش.ایا هزینه مشخص است یا کارشناس باید بازدید نماید.

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. لطف کنید با مجموعه تماس بگیرید تا شما رو به یک کارشناس مرتبط کنند. ممکنه توضیح بدید براشون بتونن هزینه تعمیر اجاق گاز رو مشخص کنند.

 3. siavash_moor گفت:

  سلام تعمیرات فندک هم دارین ؟ فندک اجاق گاز نه فندک اشپزخونه…

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. خیر متاسفانه تعمیر فندک اجاق گاز داریم ولی فندک آشپزخانه خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *