خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان غرب تهران

بازسازی ساختمان جنوب تهران

بازسازی ساختمان صفر تا صد

بازسازی ساختمان غرب تهران یکی دیگر از خدمات مجموعه بدادم برس است که در جهت رفاه مردم ارائه می شود. این خدمات شامل موارد زیر است که همگی این موارد با گارانتی و با کمترین هزینه ممکن توسط تیم حرفه ای بازسازی بدادم برس انجام می شود. برای انجام هرگونه بازسازی در منزل یا محل کار تان با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات از بازسازی ساختمان و هزینه ها با شماره های ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید. 

۲۶۷۰۵۳۴۹       و       ۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر فن کویل شمال تهران

چرا بازسازی ساختمان لازم است ؟

بازسازی ساختمان دلایل متعددی دارد، که در این مقاله به دو دلیل اصلی آن می پردازیم:

برای آشنایی بیشتر با بازسازی ساختمان توسط بدادم برس مقاله بازسازی ساختمان را مطالعه کنید.

فرسایش مصالح به کار رفته در ساختمان

اولین دلیل بازسازی ساختمان فرسایش مصالح بکار رفته در آنها می باشد. مصالح ساختمان بدلایلی از قبیل طول عمر کارکرد دچار تغییرات فیزیکی و شیمیایی می شوند و در نتیجه خواص اولیه و مطلوب گذشته خود را ندارند و باعث افت عملکرد می شوند و تولید عوارض و مشکلات در ساختمان ها می نمایند. موارد زیر از جمله مشکلات فرسایش مطالح هستند :

 • ترکیدگی لوله ها در اثر پوسیدگی
 • نشتی شیرآلات بهداشتی در اثر خوردگی
 • کاهش کیفیت قطعات بکار رفته شیرآلات
 • نشتی آب از سقف ساختمان در اثر از بین رفتن ایزوگام و آسفالت پشت بام
 • طبله کردن رنگ کاغذ دیواری و گچ ساختمان در اثر تغییرات شیمیایی این مواد
 • لق شدن و شکستن کاشی‌های آشپزخانه و سرویس های بهداشتی در اثر از بین رفتن خاصیت چسب یا سیمان بکار رفته در زیر آنها
 • شکستن و لق شده موازییک، سرامیک و یا سنگ کفپوش ساختمان
 • تابیدگی و دفرمه شدن درهای ورودی و سرویس های بهداشتی در اثر کارکرد زیاد و جذب رطوبت بالا
 • شکستن، لق شدن و کثیف شدن نمای ساختمان که باید حتما نسبت به نوسازی و بازسازی آن اقدام شود.

موارد ذکر شده بخشی از مشکلات مصالح و لوازم ساختمانی هستند که به مرور زمان دچار فرسایش شده اند و نیاز به نوسازی یا بازسازی دارند.

قدیمی شدن طراحی داخلی ساختمان

دومین دلیل بازسازی ساختمان، قدیمی شدن طراحی داخلی ساختمان می باشد، این نوع از بازسازی بدلایل شخصی و یا استفاده از حداکثر متراژ ساختمان صورت می‌گیرد. در این نوع بازسازی الزاما مصالح و لوازم ساختمان دچار فرسودگی نشده است ولی برای اعمال تغییرات مورد نظر بازسازی ساختمان اجتناب ناپذیر است. بعبارت دیگر در حین تغییرات داخلی ساختمان مقرون بصرفه است که فرایند بازسازی و نوسازی هم صورت پذیرد.

بازسازی داخلی ساختمان

بازسازی داخلی ساختمان یکی از جنبه های بازسازی ساختمان می باشد. بازسازی داخلی در سال های اخیر بسیار رایج شده است مهم‌ترین دلیل آن هم تنوع طراحی های داخلی ساختمان براساس استفاده ی حداکثری از فضای موجود در ساختمان می باشد. در این نوع از بازسازی مالکان به کاربردی تر شدن فضاهای داخلی ساختمان اهمیت بسیار بیشتری می دهند.

این فضاها عبارتند از: اتاق خواب‌ها، سرویس های بهداشتی، بخش نشیمن و پذیرایی مهمان و فضای مورد نیاز آشپزخانه می باشد. یکی دیگر از جنبه های بازسازی داخلی بلحاظ بصری و زیبایی انجام می شود. چرا که طراحی و ساخت مواد و مصالح ساختمان با پیشرفت علم، تکنولوژی و هنر آمیخته شده است و در نتیجه هم از نظر کیفیتی و هم از نظر زیبایی بسیارچشم نوازی می باشد و صاحب خانه ها را مجبور به تغییرات عمده در طراحی داخلی می نماید.

هزینه بازسازی ساختمان

هزینه بازسازی ساختمان مهم ترین موضوع و بحث در خصوص بازسازی ساختمان می باشد. چرا که هر خانواده ای براساس بودجه و توان مالی دست به این تغییرات میزنند. از یک طرف مالکان فارغ از سطح درآمد و طبقه اجتماعی اشان علاقه‌مندند که در بازسازی ساختمان سنگ تمام بگذارند و با بودجه مورد نظرشان بهترین نوع از بازسازی ساختمان خود را انجام دهند و از طرف دیگر معماران، تعمیرکاراان و سازندگان ساختمان هم براساس میزان حجم کار و مواد و مصالح مورد نیاز برای بازسازی و همچنین تنوع بسیار زیاد در کیفیت و قیمت این مواد همواره با چالش‌های قیمتی بسیار زیادی مواجه هستند.

سازندگان و طراحان ساختمان می دانند که ارائه قیمت در بازسازی ساختمان بشدت مبتنی بر تجربه، خبرگی و سطح درآمد مالک یا صاحبخانه می باشد از طرفی یک سری هزینه های غیرقابل پیش بینی وجود دارد که در زیر ساختمان نهفته است که با شروع بازسازی و در حین بازسازی قابل شناسایی خواهد بود که نمی توان قبل از شروع کار این هزینه ها را پیش بینی کرد. اما بطور کلی هزینه بازسازی ساختمان براساس موضوعات زیر پیش بینی شده و تخمین زده می شود:
۱- حجم بازسازی مورد نیاز
۲- کیفیت مواد و مصالح ساختمانی مورد انتظار مالک ساختمان
۳- زمان مورد نیاز برای انجام فرایند بازسازی
۴- هزینه های پیش بینی نشده که در حین بازسازی قابل رویت می باشد.

بازسازی ساختمان غرب تهران شامل مناطق زیر می شود. در صورتی که در این محلات سکونت دارید، می توانید از خدمات بازسازی ساختمان غرب تهران بدادم برس بهره مند شوید.

محله های منطقه دو تهران

عبارتند از: برق الستوم . تهران ویلا . ستارخان . سعادت آباد . شهرک غرب . شهرک مخابرات . شهر آرا . صادقیه . طرشت . گیشا . مرزداران .

محله های منطقه پنج تهران

عبارتند از: آیتالله کاشانی . اشرفی اصفهانی . باغ فیض . بلوار فردوس . پونک . جنت آباد . سازمان برنامه . شاهین . شهران . شهر زیبا . شهرک آپادانا . شهرک اکباتان . شهرک اندیشه . شهرک پرواز . شهرک کوهسار . شهرک نفت . شهرک والفجر

محله های منطقه بیست و یک تهران

عبارتند از: وردآورد، چیتگر شمالی، چیتگر جنوبی، شهرک غزالی، ویلاشهر، شهرک شهرداری، شهرک دانشگاه، شهرک استقلال، تهرانسر غربی، باشگاه نفت، شهرک دریا، شهرک آزادی و فرهنگیان، شهرک پاسداران

محله های منطقه بیست و دو تهران

عبارتند از: پیکان‌شهر، دهکده المپیک، شهرک راه‌آهن، شهرک چشمه، شهرک صدرا(جهادگران)، شهرک لاله، زیبادشت بالا، زیبادشت پایین، شهرک امید، شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز، شهرک شهید باقری، شهرک کوثر، شهرک یاس، شهرک ساحل، شهرک آزادشهر، شهرک آتی‌شهر (وردآورد)، شهرک دانشگاه صنعتی شریف (وردآورد)، شهرک کوهستان، شهرک نسیم، شهرک نگین غرب (وردآورد)، شهرک امام رضا چیتگر (درحال ساخت)، شهرک آسمان سپاه، شهرک شهید خرازی (وردآورد)، شهرک اسکان سبز

چرا بازسازی ساختمان با بدادم برس

مشاوره و بازدید از محل مورد نظر شما برای بازسازی، یه صورت رایگان

اجرای بازسازی منزل و محیط کار شما با کمترین هزینه ها

بازسازی منزل در تهران با بهره مندی از تیم حرفه ای

برآورد هزینه بازسازی ساختمان به صورت رایگان

ارائه بهترین ایده برای بازسازی ساختمان

اجرای بازسازی منزل صفر تا صد

 

مجموعه بدادم برس همه خدمات خود را با گارانتی و کمترین اجرت ممکن ارائه می دهد. برای بازسازی ساختمان به بهترین شکل و با کمترین هزینه ممکن توسط بهترین تعمیرکاران با ما تماس بگیرید. 

۲۶۷۰۵۳۸۹
۲۶۷۰۵۳۴۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

3 دیدگاه در “بازسازی ساختمان غرب تهران

 1. hamid reza asgari گفت:

  سلام دوست عزیز از طریق یکی از دوستان با شما اشنا شدم از کار تاسیسات شما بسیار تعریف میکرد الان به مقاله های شما دیدن کردم بسیار عالیه که با مسائل علمی برخورد میکنید

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. خیلی لطف دارید شما و همچنین آشناتون . لطقا شماره تلفن برامون کامنت کنید یا با تلفن هامون تماس بگیرید.

 2. hamid reza asgari گفت:

  راستی شغل بنده حمل و نقل اگه کاری داشتید با یک نرخ پایین درخدمت شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *