خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان جنوب تهران

بازسازی ساختمان جنوب تهران

بازسازی ساختمان با تیم بدادم برس

بازسازی ساختمان جنوب تهران یکی دیگر از خدمات مجموعه بدادم برس است که در جهت رفاه مردم ارائه می شود. این خدمات شامل موارد زیر است که همگی این موارد با گارانتی و با کمترین هزینه ممکن توسط تیم حرفه ای بازسازی بدادم برس انجام می شود. برای انجام هرگونه بازسازی در منزل یا محل کار تان با ما تماس بگیرید.

تعمیر فن کویل شمال تهران

چرا بازسازی ساختمان لازم است ؟

بازسازی ساختمان دلایل متعددی دارد، که در این مقاله به دو دلیل اصلی آن می پردازیم:

برای آشنایی بیشتر با بازسازی ساختمان توسط بدادم برس مقاله بازسازی ساختمان را مطالعه کنید.

فرسایش مصالح به کار رفته در ساختمان

اولین دلیل بازسازی ساختمان فرسایش مصالح بکار رفته در آنها می باشد. مصالح ساختمان بدلایلی از قبیل طول عمر کارکرد دچار تغییرات فیزیکی و شیمیایی می شوند و در نتیجه خواص اولیه و مطلوب گذشته خود را ندارند و باعث افت عملکرد می شوند و تولید عوارض و مشکلات در ساختمان ها می نمایند. موارد زیر از جمله مشکلات فرسایش مطالح هستند :

  • ترکیدگی لوله ها در اثر پوسیدگی
  • نشتی شیرآلات بهداشتی در اثر خوردگی
  • کاهش کیفیت قطعات بکار رفته شیرآلات
  • نشتی آب از سقف ساختمان در اثر از بین رفتن ایزوگام و آسفالت پشت بام
  • طبله کردن رنگ کاغذ دیواری و گچ ساختمان در اثر تغییرات شیمیایی این مواد
  • لق شدن و شکستن کاشی‌های آشپزخانه و سرویس های بهداشتی در اثر از بین رفتن خاصیت چسب یا سیمان بکار رفته در زیر آنها
  • شکستن و لق شده موازییک، سرامیک و یا سنگ کفپوش ساختمان
  • تابیدگی و دفرمه شدن درهای ورودی و سرویس های بهداشتی در اثر کارکرد زیاد و جذب رطوبت بالا
  • شکستن، لق شدن و کثیف شدن نمای ساختمان که باید حتما نسبت به نوسازی و بازسازی آن اقدام شود.

موارد ذکر شده بخشی از مشکلات مصالح و لوازم ساختمانی هستند که به مرور زمان دچار فرسایش شده اند و نیاز به نوسازی یا بازسازی دارند.

قدیمی شدن طراحی داخلی ساختمان

دومین دلیل بازسازی ساختمان، قدیمی شدن طراحی داخلی ساختمان می باشد، این نوع از بازسازی بدلایل شخصی و یا استفاده از حداکثر متراژ ساختمان صورت می‌گیرد. در این نوع بازسازی الزاما مصالح و لوازم ساختمان دچار فرسودگی نشده است ولی برای اعمال تغییرات مورد نظر بازسازی ساختمان اجتناب ناپذیر است. بعبارت دیگر در حین تغییرات داخلی ساختمان مقرون بصرفه است که فرایند بازسازی و نوسازی هم صورت پذیرد.

بازسازی داخلی ساختمان

بازسازی داخلی ساختمان یکی از جنبه های بازسازی ساختمان می باشد. بازسازی داخلی در سال های اخیر بسیار رایج شده است مهم‌ترین دلیل آن هم تنوع طراحی های داخلی ساختمان براساس استفاده ی حداکثری از فضای موجود در ساختمان می باشد. در این نوع از بازسازی مالکان به کاربردی تر شدن فضاهای داخلی ساختمان اهمیت بسیار بیشتری می دهند.

این فضاها عبارتند از: اتاق خواب‌ها، سرویس های بهداشتی، بخش نشیمن و پذیرایی مهمان و فضای مورد نیاز آشپزخانه می باشد. یکی دیگر از جنبه های بازسازی داخلی بلحاظ بصری و زیبایی انجام می شود. چرا که طراحی و ساخت مواد و مصالح ساختمان با پیشرفت علم، تکنولوژی و هنر آمیخته شده است و در نتیجه هم از نظر کیفیتی و هم از نظر زیبایی بسیارچشم نوازی می باشد و صاحب خانه ها را مجبور به تغییرات عمده در طراحی داخلی می نماید.

هزینه بازسازی ساختمان

هزینه بازسازی ساختمان مهم ترین موضوع و بحث در خصوص بازسازی ساختمان می باشد. چرا که هر خانواده ای براساس بودجه و توان مالی دست به این تغییرات میزنند. از یک طرف مالکان فارغ از سطح درآمد و طبقه اجتماعی اشان علاقه‌مندند که در بازسازی ساختمان سنگ تمام بگذارند و با بودجه مورد نظرشان بهترین نوع از بازسازی ساختمان خود را انجام دهند و از طرف دیگر معماران، تعمیرکاراان و سازندگان ساختمان هم براساس میزان حجم کار و مواد و مصالح مورد نیاز برای بازسازی و همچنین تنوع بسیار زیاد در کیفیت و قیمت این مواد همواره با چالش‌های قیمتی بسیار زیادی مواجه هستند.

سازندگان و طراحان ساختمان می دانند که ارائه قیمت در بازسازی ساختمان بشدت مبتنی بر تجربه، خبرگی و سطح درآمد مالک یا صاحبخانه می باشد از طرفی یک سری هزینه های غیرقابل پیش بینی وجود دارد که در زیر ساختمان نهفته است که با شروع بازسازی و در حین بازسازی قابل شناسایی خواهد بود که نمی توان قبل از شروع کار این هزینه ها را پیش بینی کرد. اما بطور کلی هزینه بازسازی ساختمان براساس موضوعات زیر پیش بینی شده و تخمین زده می شود:
۱- حجم بازسازی مورد نیاز
۲- کیفیت مواد و مصالح ساختمانی مورد انتظار مالک ساختمان
۳- زمان مورد نیاز برای انجام فرایند بازسازی
۴- هزینه های پیش بینی نشده که در حین بازسازی قابل رویت می باشد.

بازسازی ساختمان جنوب تهران شامل مناطق زیر می شود. در صورتی که در این محلات سکونت دارید، می توانید از خدمات بازسازی ساختمان جنوب تهران بدادم برس بهره مند شوید.

مجموعه بدادم برس همه خدمات خود را با گارانتی و کمترین اجرت ممکن ارائه می دهد. برای بازسازی ساختمان به بهترین شکل و با کمترین هزینه ممکن توسط بهترین تعمیرکاران با ما تماس بگیرید. 

۲۶۷۰۵۳۸۹
۲۶۷۰۵۳۴۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *