تزئینات ساختمان, خدمات

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان توسط تیم نقاشی ساختمان بدادم برس در سراسر تهران و حومه ارائه می شود. این خدمت طبق مدل های نقاشی ساختمان مدرن انجام می شود. اگر نیاز به نقاشی ساختمان دارید، یرای اطلاع از انواع رنگ ساختمان و مشاوره انتخاب رنگ ساختمان، اطلاع از قیمت نقاشی ساختمان، با ما تماس بگیرید. برآورد هزینه نقاشی ساختمان با بازدید از محل به صورت رایگان انجام می شود.

برای نقاشی ساختمان با کمترین قیمت و در اسرع وقت، با بدادم برس تماس بگیرید.

شماره تلفن تعمیرکار

با انواع نقاشی ساختمان در بدادم برس آشنا شوید

نقاشی ساختمان در بدادم برس در انواع محختلف انجام می شود. در این قسمت شما با سبک های مختف نقاشی سیاختمان آشنا خواهید شد. درباره نقاشی ساختمان با غلطک، نثاشی ساختمان با شابلون، رنگ پلاستیک، رنگ روغنی و پمپ باد خواهید خواند.

 

 • نقاشی ساختمان با غلطک

غلطک یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای رنگ کردن سطوح پهن ساختمان است. برای نقاشی ساختمان با غلطک به یک برس غلطک، سینی رنگ، قاب، آب، دستمال و پرزگیر نیاز دارید.

قبل از شروع رنگ آمیزی باید با استفاده از نوارهای یا کاورهای چسب دار که مخصوص رنگ‌آمیزی ساختمان هستند، قسمت‌هایی را که نمی‌خواهید رنگ بزنید، کاملا بپوشانید. وسایل منزل، پرده‌ ها، مبلمان و… نیز باید از محل رنگ آمیزی برداشته شوند. پنجره ها و درها را هم باز کنید تا تهویه هوا به خوبی صورت بگیرد و بوی رنگ باعث اذیت نشود.

در مرحله بعد رنگ را آماده کنید و در سینی رنگ سه سانتی متر از رنگ مورد نظر را بریزید. برس غلطک را به دسته آن وصل کنید و پوشش پلاستیکی روی آن را نیز بردارید. برس غلطک باید با کمی آب مرطوب شود. با تکان دادن آب اضافی آن را بگیرید و با یک دستمال آن را خشک کنید.

با انجام اینکار رنگ به طور مساوی جذب برس شده و به صورت یکسان روی سطح دیوار پخش می‌شود. حالا غلطک را داخل رنگ فرو برده و به آرامی دیوار را رنگ آمیزی کنید. توجه داشته باشید که اگر جنس برس پشمی بود، حتما قبل از استفاده و فرو بردن آن در سینی رنگ با استفاده از یک پرزگیر یا چسب نواری، پرزهای اضافی برس را بگیرید.

 

 • نقاشی ساختمان با شابلون

یکی از شیوه‌های مدرن و جدید زیباسازی و رنگ آمیزی دیوارهای خانه نقاشی ساختمان با شابلون است. ابزارهای مورد نیاز برای این کار عبارتند از: رنگ اکریلیک، شابلون مقوایی یا کاغذی، غلطک استاندارد، سینی غلطک، نوار اندازه‌ گیری، چسب کاغذی، دستمال پارچه‌ای و اسپری رنگ.

اولین مرحله آماده سازی رنگ است. اگر رنگ نیاز به رقیق شدن داشت آن را رقیق کنید. سپس به مقدار لازم داخل سینی غلطک رنگ بریزید. شابلون‌ها را با چسب کاغذی به دیوار بچسبانید. حالا باید غلطک آغشته شده به رنگ را روی دیوار بکشید. جنس غلطک بهتر است فومی باشد تا مانع از شره کردن رنگ شود. اگر کار با غلطک برای شما دشوار است، از اسپری رنگ استفاده کنید زیرا رنگ آمیزی طرح‌های شابلون روی دیوار با اسپری راحت‌تر است.

برای نقاشی طرح‌ های ظریف‌تر بهتر است از قلم‌مو استفاده کنید. رنگ کردن شابلون باید ابتدا از قسمت‌های بیرونی شروع و کم کم به سمت قسمت‌های مرکزی شابلون ادامه یابد. حرکت غلطک روی شابلون باید با سرعت انجام شود.

در غیر اینصورت رنگ به زیر شابلون نفوذ می‌کند و باعث به هم ریختگی طرح شابلون خواهد شد. برای برداشتن شابلون‌ها اجازه دهید که رنگ مقداری خشک شود و سپس اینکار را انجام دهید تا نقاشی ساختمان شما تمیز باشد. پس از برداشت شابلون‌ها طرح زیبایی روی دیوار مشاهده خواهید کرد.

 

 • نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک یکی دیگر از جدیدترین روش‌های نوع رنگ آمیزی دیوارهای ساختمان است. دلیل محبوبیت این روش ضد آب بودن و ضد خوردگی آن است. رنگ الکریلیک جایگزین بسیار خوبی برای رنگ‌های روغنی است، زیرا ماندگاری بیشتری دارد و قابل شستشو و ترمیم است.

این رنگ‌ها در سه نوع براق، نیمه براق و مات  هستند. در رنگ‌های اکریلیک مواد مضر استفاده نشده است. جنس اکثر دیوارها از گچ است. برای نقاشی دیوارهای گچی با رنگ اکریلیک باید زیر سازی اصولی انجام شود تا نتیجه بهتری داشته باشید.

اگر ساختمان شما نوساز است و به تازگی دیوارها را کچ کرده‌اید، قبل از نقاشی باید روی دیوارها روغن الیف بزنید تا زیرکاری مرغوب‌تر و با کیفیت‌تر باشد. برای دیوارهای گچی قدیمی نیز ابتدا باید با بتونه کاری و سمباده کاری پستی ها و بلندی های دیوار را درزگیری کنید و سپس اقدام به رنگ آمیزی نمایید. مزایای نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک عبارتند از: ماندگاری زیاد، قابل اجرا روی همه سطوح، خشک شدن سریع، قابل شستشو، بدون بو، بدون ایجاد حساسیت.

 

 • نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

یکی از روش‌های قدیمی و رایج برای پوشش‌ دهی دیوارها، نقاشی ساختمان با رنگ روغن است. از رنگ روغن برای نقاشی سقف استفاده نمی‌کنند چون باعث از بین رفتن انعکاس نور و تیره شدن فضا می‌شود. اکثر نقاشان ساختمان رنگ روغن را پیشنهاد می‌ کنند زیرا دسترسی به این نوع رنگ با رنگبندی کامل نسبت به انواع دیگر راحت‌ تر است. همچنین قابل شستشو است و به راحتی با دستمال مرطوب پاک می‌شود.

برای رنگ کردن دیوارها با رنگ روغن ابتدا باید زیر ساخت رنگ را با بتونه به صورت یکدست دربیاورید. سپس سطح دیوار را با سنباده صاف نمایید. پس از کشیدن سنباده، گردوخاک را از روی دیوار پاک کنید. حالا با استفاده از غلطک یا قلم مو رنگ را روی دیوار برنید. به اولین لایه رنگ روغن روی دیوار آستری می‌گویند. با گذشت ۱۲ الی ۲۴ ساعت و پس از خشک شدن آستری و کشیده سنباده و لکه گیری، نوبت به مرحله دوم و سوم رنگ آمیزی می‌ رسد. در پایان منتظر خشک شدن رنگ روغن باشید.

 

 • نقاشی ساختمان با پمپ باد

روش‌های قدیمی که برای نقاشی ساختمان استفاده می‌شوند، خسته کننده و زمان بر هستند. نقاشی ساختمان با پمپ باد یکی از روش‌های راحت است و نیاز به هیچ مهارت خاصی نیز ندارد. می‌توانید در مدت کوتاهی بدون دردسر دیوارهای منزل خود را رنگ آمیزی کنید. پمپ باد یا پیستوله رنگ پاش وسیله ای است که برای اینکار استفاده می‌ شود. با پیستوله می‌توانید رنگ را روی دیوار اسپری کنید. در واقع این دستگاه کار قلم مو را انجام می دهد.

برای نقاشی ساختمان با پمپ باد ابتدا دیوارها را بتونه کاری کنید و پستی و بلندی آن را صاف کنید. سپس با حرکات موازی پیستوله و اسپری کردن رنگ روی دیوار از راست به چپ و از چپ به راست و با سرعتی یکنواخت دیوار را رنگ کنید. دقت کنید که فاصله پاشیدن رنگ از دیوار باید حدودا بیست الی سی سانتی متر باشد.

اگر فاصله کم باشد، رنگ متراکم شده و اگر فاصله زیاد باشد پراکندگی اتفاق می‌افتد و سطح رنگ نازک خواهد شد. هرگز نباید پیستوله را به صورت قوسی روی سطح دیوار حرکت دهید زیرا مانع از یکنواخت شدن رنگ می‌ شود.  قبل از اینکه رنگ را در مخزن پر کنید باید رنگ را رقیق نمایید. اینکار را با کمک قیف رقیق سازی انجام دهید. برای سالم ماندن دستگاه پیستوله پمپ باد هرگز نباید در رقیق سازی از تینر فوری استفاده کنید زیرا به قطعات دستگاه آسیب وارد می‌ کند.

 

 • نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

استفاده از رنگ پلاستیکی برای نقاشی ساختمان یکی از روش‌ های مقرون به صرفه است و از گذشته برای رنگ آمیزی سقف و دیوارها کاربرد دارد. حلال رنگ های پلاستیک آب است. اگر می‌ خواهید کار خود را  به سرعت پیش ببرید، رنگ پلاستیکی انتخاب مناسبی می باشد زیرا به سرعت خشک می شود. عیبی که این رنگ دارد لکه دار شدن سریع آن است.

البته رنگ های پلاستیکی قابل شستشو به راحتی تمیز می شوند. سقف ها بهترین مکان برای نقاشی با رنگ پلاستیکی هستند. زیرا سقف دیرتر از سطوح دیگر کثیف می شود. مراحل نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک شامل تمیزکاری، زدن روغن زیرکار، بتونه کاری، زدن سمباده، زدن رنگ آستری، لکه گیری با استفاده از بتونه پلاستیکی و مرحله نهایی یعنی رنگ کردن دیوارها با رنگ پلاستیک می باشد. در زمان خرید رنگ پلاستیک حتما بهترین مارک را بخرید. رنگ‌ های مرغوب پوشش بهتری دارند.

 

خدمات نقاشی ساختمان در چه محدوده ای ارائه می شود؟

نقاشی ساختمان در کلیه مناطق شهر تهران و اطراف تهران ارائه می شود. هر کجای تهران که هستید با ما تماس بگیرید تا از خدمات نقاشی ساختمان ما بهره مند شوید. در ادامه لیست محله ها و مناطق تحت پوشش را آورده ایم.

 

نقاشی ساختمان شمال تهران

نقاشی ساختمان شمال تهران ارائه می شود. در صورتی که ساکن شمال تهران هستید می توانید برای دریافت خدمات نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید. نام محله هایی که در شمال تهران قرار دارند را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

 

ازگل چیذر دزاشیب قیطریه
اقدسیه داراباد خوزستان کاشانک
الهیه دربند زعفرانیه کامرانیه
امامزاده قاسم درکه سوهانک محمودیه
اوین ولنجک شهرک نفت نیاوران
باغ فردوس جردن شهرک شهید محلاتی پاسداران
تجریش اختیاریه فرمانیه دروس
جماران شریعتی فرشته دولت
قلهک ونک ظفر دیباجی
سیدخندان ولیعصر اختیاریه

نقاشی ساختمان شرق تهران

اگر ساکن شرق تهران هستید، یعنی در یکی از محله های ذکر شده در جدول زیر سکونت دارید. خدمات نقاشی ساختمان شرق تهران شامل همین مناطق می شود. برای دریافت نقاشی ساختمان شرق تهران با ما تماس بگیرید.

بلوار پروین شمیران نو هروی شمس آّاد
تهرانپارس مجیدیه هنگام مجیدیه
حکیمیه فرجام نیرو هوایی هفت حوض
سراج لویزان پیروزی دماوند
نارمک شیان تهران نو

نقاشی ساختمان غرب تهران

به نقاشی ساختمان در غرب تهران نیاز دارید؟ خدمات نقاشی ساختمان غرب تهران مخصوص ساکنین غرب تهران ارائه می شود. منظور از نقاشی ساختمان غرب تهران، ارائه خدمات نقاشی ساختمان در محله های زیر است. برای نقاشی ساختمان غرب تهران، بدادم برس را به خاطر داشته باشید. بهترین نقاشان ساختمان تهران به محل شما اعزام خواهند شد.

ما در سراسر تهران از جمله غرب تهران تعدادی نقاش ساختمان آماده خدمت رسانی به شما داریم. در صورت نیاز به نقاشی ساختمان غرب تهران با ما تماس بگیرید تا نقاش ساختمان را به محل شما اعزام کنیم. زمان اعزام نقاش ساختمان با شما هماهنگ می شود.

برق الستوم تهران ویلا ستارخان سعادت آباد
شهرک غرب شهرک مخابرات شهر آرا صادقیه
مرزداران اشرفی اصفهانی بلوار فردوس طرشت
آیتالله کاشانی باغ فیض پونک گیشا
جنت آباد شاهین شهران شهر زیبا
شهرک آپادانا شهرک اکباتان شهرک کوهسار شهرک نفت
شهرک اندیشه شهرک پرواز چیتگر شمالی شهرک والفجر
وردآورد چیتگر جنوبی شهرک غزالی ویلاشهر
شهرک شهرداری شهرک دانشگاه شهرک استقلال تهرانسر غربی
باشگاه نفت شهرک دریا شهرک آزادی شهرک فرهنگیان
شهرک پاسداران پیکان‌شهر دهکده المپیک شهرک راه‌آهن
شهرک چشمه شهرک صدرا(جهادگران) شهرک لاله زیبادشت بالا
زیبادشت پایین شهرک امید شهرک امیرکبیر شهرک هوانیروز
شهرک نمونه سپاه شهرک شهاب شهرک شهید باقری شهرک کوثر
شهرک آتی‌شهر (وردآورد) شهرک یاس شهرک ساحل شهرک آزادشهر
شهرک دانشگاه صنعتی شریف (وردآورد) شهرک کوهستان شهرک نسیم شهرک نگین غرب (وردآورد)
شهرک امام رضا چیتگر (درحال ساخت) شهرک آسمان سپاه شهرک شهید خرازی (وردآورد) شهرک اسکان سبز

نقاشی ساختمان جنوب تهران

همانطور که گفتیم کل تهران تحت پوشش خدمات نقاشی ساختمان ما قرار دارند. شما اگر ساکن جنوب تهران هستید، می توانید برای بهره مندی از خدمات نقاشی ساختمان جنوب تهران با بدادم برس تماس بگیرید. لیست محله هایی که به عنوان جنوب تهران مد نظر داریم را می توانید در جدول مشاهده کنید. همین حالا برای نقاشی ساختمان جنوب تهران با ما تماس بگیرید.

استاد معین کارون شمالی سینا
امامزاده عبدالله سلیمانی تیموری آذربایجان قصرالدشت
دکتر هوشیار شبیری جی، هفت چنار آزادی مالک اشتر
سرآسیاب کارون جنوبی امام خمینی نواب
مهرآباد سلسبیل جنوبی جیحون کارون
شمشیری بریانک حسام الدین کمیل
شهید دستغیب هاشمی خوش شیخ هادی
فتح زنجان جنوبی دامپزشکی انقلاب
فرودگاه مهرآباد جنوبی سلسبیل شمالی رودکی امیریه ( فرهنگ )
قلمستان جمالزاده اسکندری فروزش
منیریه حشمت الدوله دخانیات مخصوص
جمهوری حر انبار نفت آگاهی
راه آهن عباسی هلال احمر ابوسعید
اسکندری جنوبی پاستور حسن آباد گمرک
وحدت اسلامی ولیعصر کارگر جنوبی کاشان

قیمت نقاشی ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

برای پاسخ به این سوال که نقاشی ساختمان متری چند است باید به موارد مختلفی توجه کرد. موارد تاثیر کذار در قیمت نقاشی ساختمان را در ادامه آورده ایم.

 • متراژ 

یکی از مواردی که در قیمت نقاشی ساختمان تاثیر دارد، متراژ ساختمان و محلی که برای رنگ آمیزی ساختمان مد نظر دارید، است. هر چه متراژ محل رنگ آمیزی بیشتر باشد، هزینه نقاشی ساختمان نیز بیشتر می شود. نقاشی ساختمان برای سطوح صاف مانند دیوار به صورت متر مربعی محاسبه می شود.

 • زیرسازی

گاهی پیش از نقاشی ساختمان لازم است سطح مورد نظر زیر سازی شود و آماده نقاشی نیست. در این صورت هزینه زیرسازی نیز به هزینه نقاشی ساختمان اضافه می شود و هزینه نقاشی ساختمان افزایش می یابد.

 • سختی کار

اینکه چه قسمتی از ساختمان را برای نقاشی انتخاب می کنید، در قیمت نقاشی ساختمان تاثیر دارد. قسمت هایی که رنگ آمیزی آن ها سخت تر است، هزینه نقاشی آن ها نیز بیشتر است.

 

چرا نقاشی ساختمان با بدادم برس؟

نقاشی ساختمان در بدادم برس با کیفیت بالایی انجام می شود و مردم به دلایل زیر استفاده از خدمات ما را انتخاب می کنند:

 • ارائه خدمت نقاشی ساختمان در سراسر تهران
 • بهره مندی از بهترین نقاشان ساختمان در تهران
 • گارانتی کیفیت خدمات
 • برآورد هزینه نقاشی ساختمان و بازدید از محل به صورت رایگان
 • مشاوره برای انتخاب نوع رنگ
این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *