تعمیر آیفون تصویری, تعمیر تاسیسات ساختمان

علت قطع صدای آیفون تصویری

قطع شدن صدای آیفون تصویری

علت قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری

قطع صدای آیفون تصویری موضوع اصلی این مقاله است. پس در صورتی که شما نیز با قطع شدن صدای آیفون توصویری تان مواجه شده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اطلاعات خوبی درباره علت قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری در اختیارتان قرار داده ایم.

از آنجا که استفاده از آیفون تصویری بسیار زیاد است و در حقیقت ورود به منازل و واحدهای تجاری توسط آن انجام می شود، خرابی آن باعت مشکلات زیادی می شود. یکی از این مشکلاتی که در آیفون تصویری بوجود می آید قطع صدای آیفون خواهد بود.

 

توجه داشته باشید که زمانی که متوجه قطعی آیفون تصویری شدید در اولین فرصت جهت تعمیر آیفون تصویری اقدام نمایید.

 

در این مقاله قصد داریم مواردی از قبیل ضعیف بودن صدای آیفون تصویری، قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری و همچنین علت کم شدن صدای زنگ آیفون تصویری را نیز مورد بررسی قرار می دهیم. بهتر است قبل از پرداختن به قطع صدای آیفون تصویری کمی در مورد این وسیله توضیح دهیم.

آیفون تصویری یا به عبارتی دربازکن تصویری دستگاهی جهت باز کردن درب واحد های مسکونی، تجاری و … می باشد که استفاده از آن در سالیان اخیر بسیار افزایش یافته است. این دستگاه جایگزین آیفون های صوتی است.

تصویری بودن آیفون به این جهت اهمیت دارد که توسط آن می توان فرد پشت درب را دید و بدون صحبت با شخص درب را در صورت تمایل باز کرد. این کار باعث افزایش امنیت محیط خانه خواهد شد.

 

علت قطع صدای آیفون تصویری چیست ؟

در صورتی که بخواهیم به دلایل قطع شدن صدا در آیفون تصویری بپردازیم باید بدانیم که هر قسمتی که نقشی در انتقال صدا در این دستگاه دارد می تواند باعث بروز این اشکال شود. در حقیقت وجود اشکال در هر قطعه ای که نقشی در انتقال صدا دارد، می تواهند باعث روز قطعی صدا در آیفون تصویری شود.

 

خراب بودن سیم دهنی

یکی از مواردی که ممکن است باعث قطعی صدا یا عدم انتقال صدا شود، خراب بودن سیم دهنی است. کار سیم دهنی بدین صورت است که صدا را از دهنی به گوشی منتقل می کند و در صورت بروز مشکل در این سیم صدا منتقل نخواهد شد.

 

خراب بودن بلندگوی دهنی

از آنجا که بلندگوی دهنی صدای مراجعه کننده را از پنل دریافت و پخش می کند، در صورتی که یک واحد خاص از بلندگو دچار خرابی شده باشد، دیگر قادر به پخش صدای پنل نخواهد بود.

 

خرابی بلندگوی پنل

بلندگوی پنل صدا را از مانیتور دریافت و پخش می کند و در صورت خرابی قادر به پخش این صدا نخواهد بود. برای اطمینان از سالم بودن از این قسمت از دستگاه دیگری بنام بارز استفاده می شود.

 

اشکال در سیم کشی

عامل دیگر در قطعی صدا آیفون تصویری سیم های خارجی و همچنین سیم های داخل دستگاه است که البته قطعی هر سیم ارتباطی منجر به قطعی صدا خواهد شد.

علت ضعیف بودن صدای آیفون تصویری

ضعیف بودن زنگ آیفون تصویری یا بعبارتی ضعیف بودن صدای اف اف یکی از مواردی است که بسیار شایع است. از عوامل اصلی ضعیف بودن صدای آیفون تصویری می توان به اختلال در عملکرد برد اصلی شبکه آیفون، ضعیف بودن مانیتورهای آیفون تصویری، پایین بودن کیفیت دستگاه آیفون، اختلال در عملکرد قلابک و عدم تنضیمات واریابل می باشد.

در صورتی که قادر به برطرف کردن مشکل قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری نشدید، با ما تماس بگیرید تا یک تعمیرکار جهت تعمیر آیفون تصویری به محل شما اعزام کنیم.

۲۶۷۰۵۳۴۹               ۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *