مقالات, مقالات دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

نصب-دوربین-مدار بسته

خدمات نصب دوربین مدار بسته یا گارانتی و کمترین اجرت ممکن در بدادم برس انجام می‌شود. برای حفظ امنیت محل کار یا منزل خود با ما تماس بگیرید.

۲۶۷۰۵۳۸۹           و             ۲۶۷۰۵۳۴۹

خدمات نصب دوربین مدار بسته

چند اصل در زندگی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شاید یکی از مهم ترین آن ها بحث امنیت باشد. چرا که انسان همیشه در زندگی به دنبال ایجاد آرامش است و این آرامش هرگز بدون ایجاد امنیت معنا پیدا نمی کند. یکی از ابزارهایی که در زندگی مدرن امروزه به کمک بشر آمده تا امنیت را در ابعاد گوناگون آن ایجاد نماید بحث سیستم های امنیتی بخصوص دوربین مدار بسته است.

دوربین مداربسته یکی از ابزارهایی است که میزان استفاده از آن به شدت رو به افزایش است و تبدیل به یکی از وسایل ضروری در محیط های تجاری و مسکونی شده است. نصب دوربین مدار بسته در منزل و محیط کار به ما کمک می‌کند که تسلط کامل به مکان مورد نظر خود داشته باشید. پکیج دوربین مدار بسته شامل تمام اقداماتی که برای نصب دوربین مدار بسته باید انجام شود، از صفر تا صد توسط کارشناسان مجموعه بدادم برس به بهترین شکل برای شما انجام می شود.

دوربین مدار بسته امروزه یکی از لوازم ضروری برای مکان های اداری، تجاری و مسکونی شناخته می شود. دلایل اهمیت دوربین مدار بسته در مکانهای مختلف عبارتند از:

 • جلوگیری از سرقت
 • حفافظت از اطلاعات
 • مدیریت از راه دور

نصب دوربین مدار بسته در منزل

نصب دوربین مدار بسته رد منزل به شما این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده حتی در زمان هایی که از منزل تان دور هستید بتوانید وضعیت آن را به راحتی ببینید و کنترل کنید.

اولین قدم برای نصب دوربین مدار بسته در منزل، انتخاب قسمت هایی است که می خواهید در آن ها دوربین وجود داشته باشد. شما می توانید با نصب دوربین مداربسته در منزل ، به همه نقاط آن اشراف داشته باشید.

این کار تسلط شما را روی تمام قسمت های منزل حفظ می کند اما موضوعی که وجود دارد این است که نصب دوربین مداربسته در گوشه گوشه منزل به صرفه نیست. چرا که هزینه زیادی به دنبال دارد و از طرفی هم نیازی به تحت نظر گرفتن همه هستم های منزل نیست.

یکی از مکانی که در آن نصب دوربین مدار بسته در منزل توجیه دارد، درب های منزل، درب ورودی و پارکینگ است. به این صورت تمام رفت و آمد ها کنترل و ضبط می شوند. به طور کلی می توان گفت قسمت هایی مانند راه پله ها، پارکینگ خودرو، پنجره هایی که رو به خیابان هستند نیاز به نصب دوربین در آن ها بیشتر احساصس می شود.

security-camera-installation-home

اهمیت نصب دوربین مدار بسته در منزل و محیط کار

امنیت در تمام حوزه های زندگی و در قبال تمام مسایلی که جان و مال افراد را تهدید میکنند امری بسیار مهم و غیر قابل انکار است. این اهمیت، هم در فضاهای مسکونی و هم در محیط های تجاری کاملا قابل درک است. اگرچه سیستم نظارتی استفاده از نگهبان تاحدودی موجبات ایجاد امنیت را در فضاهای بخصوص تجاری فراهم آورده است، لکن این عنصر حفاظتی به حد کافی گسترده نیست تا بتواند از تمامی محدوده و به نحو احسن حفاظت کند. این درست جایی است که اهمیت نصب دوربین مدار بسته رخ می نماید.

امروزه متاسفانه جرایم به یکی از حادترین مشکلات جامعه بشری تبدیل شده و هر روز شاهد وقوع انواع جرایم خصوصا سرقت هستیم که حریم امن شهروندان را شکسته، امنیت و حرمت جامعه را مختل می کند. سرقت، یکی از شایع ترین و قدیمی ترین جرایمی است که بشر از دیرباز تاکنون با آن مواجه بوده است. یکی از راهکارهای پیشنهادی برای کاهش سرقت، از بین بردن فرصت های مناسب برای سارقین است. به عبارتی اتخاذ روش هایی برای پیشگیری از سرقت که اساسی ترین مولفه اهمیت نصب دوربین مدار بسته است.

علاوه بر آنچه که گفته شد،حضور دوربین مدار بسته به عنوان یک راه حل جامع امنیتی می تواند در بهبود بهره وری کارکنان نقش بسزایی را ایفا کند. به علاوه، در خانه های ما نیز با توجه به رشد روز افزون جرایم و انواع آن در جامعه اهمیت نصب دوربین مدار بسته احساس می شود. در واقع یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین روش های ارائه امنیت در منزل و محل کار، نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات آن است که به عنوان عاملی باز دارنده برای جنایت کاران، بزهکاران و سارقان عمل می کند. امروزه تکنولوژی پشت این سیستم ها بسیار پیچیده و فوق العاده پیشرفته است و حتی می توان دوربین را به موبایل، رایانه یا حتی تلویزیون معمولی منزل نیز وصل و محتوای آن را مشاهده نمود.

تاثیرات نصب دوربین مدار بسته در محل کار و منزل

اهمیت نصب دوربین مدار بسته پیش از این گفته شد. دلیل استفاده ار دوربین مدار بسته حفظ امنیت در محل های مختلف است. در ادامه برخی از تاثیرات نصب دوربین مدار بسته را بررسی می کنیم.

جلوگیری از جرایم

دوربین های مدار بسته نه تنها در شناسایی مجرمان بسیار کار آمد هستند، بلکه در پیشگیری از وقوع جرم نیز حائز اهمیت اند. فکر کنید با برنامه قبلی وارد مکانی شده و قصد سرقت از آن را دارید، آیا با وجود دوربین مدار بسته و اطمینان از اینکه تصویر شما ضبط می شود باز هم اقدام به سرقت می کنید؟!

افزایش بهره وری کارکنان

اهمیت نصب دوربین مدار بسته نه تنها در مورد عوامل خارجی که در مورد عوامل داخلی سیستم نیز احساس می شود. در واقعا وجود یک عامل نظارتی از نوع دوربین مدار بسته در محیط کار باعث می شود کارکنان با دقت و البته رعایت اصول بالاتری کار کنند فلذا نتیجه و راندمان بالا خواهد رفت.

کاهش ترس از وقوع جرم و ایجاد آرامش خاطر

تحقیقات بسیار زیادی انجام گرفته است تا بررسی شود آیا به کارگیری سیستم های نظارتی در یک مکان عمومی می تواند برای افراد آن مکان آرامش خاطر به همراه داشته باشد یا خیر.

این تحقیقات که در بسیاری از آن ها با افراد مصاحبه صورت گرفته است این نکته را تحقیق کرده اند که آیا فروشگاه هایی که  از سیستم های نظارتی استفاده کرده اند با افزایش جمعیت روبرو شده اند یا خیر. نکته مهم در این جا آن است که در صورتی که مشتریان در یک مکان احساس آرامش داشته باشند باعث ارتقای وضعیت اقتصادی و فروش فروشگاه می شود.

نتایج این تحقیق بسیار پیچیده است اما به طور خلاصه می توان گفت که استفاده از سیستم های نظارت تصویری در یک مکان باعث آرامش افراد شده است. افزایش تعداد افراد در یک محل باعث کاهش امکان وقوع جرم در آن محل می شود که همین حضور افراد یک نوع نظارت طبیعی محسوب می شود. همچنین وجود این سیستم ها می تواند افراد را به مسائل امنیتی حساس تر سازد.

کمک به قانون برای اجرای هرچه بهتر عدالت

بدون توجه به نقش سیستم های نظارتی در کاهش میزان وقوع جرم، این سیستم ها می توانند در تشخیص مجرمان نیز نقش داشته باشند. مثال های بسیاری وجود دارد که نوارهای ویدئویی سیستم های نظارتی در شناسایی مجرمان موثر واقع شده اند.

همچنین این سیستم ها می توانند افرادی را که در محل حضور داشتند و به عنوان شاهد تلقی می شوند را شناسایی کنند، افرادی که در حالت عادی قصد مراجعه به پلیس و ادای شهادت را نداشته اند. تصاویر به دست آمده از این دوربین ها می توانند بسیار معتبر باشند لذا کیفیت تصویر در این سیستم ها، در صورتی که برای اهداف قضایی استفاده می شوند، بسیار اهمیت خواهد داشت.

اگر دوربین ها یک حادثه را ثبت کنند و پلیس سریعاً و بر اساس مشاهده تصاویر به دستگیری مجرم در محل و قبل از ترک آن بپردازد، ذخیره سازی تصاویر واقعه می تواند در محکومیت مجرم و در واقع درخواست فرجام کردن موثر واقع شود.

کمک رسانی در مواقع اورژانس

از منظر امنیت اجتماعی، اوپراتورهای ناظر بر تصاویر سیستم های امنیتی می توانند در مواقع مشاهده فردی که در خیابان به علت بیماری و یا بر اثر یک حادثه (برای مثال درگیری با یک دزد) به کمک پزشکی احتیاج دارد با مراکز خدمات پزشکی تماس بگیرند. این فراخوانی کمک برای افراد اجتماع می تواند به عنوان یکی از مزایای عمده سیستم های نظارتی تلقی شود.

مدیریت مکان

سیستم های نظارتی می توانند برای مدیریت اماکن عمومی مورد استفاده قرار گیرند. این دوربین ها می توانند در مواردی همچون یافتن اطفال گمشده، نظارت بر ترافیک، در جلسات عمومی، در اماکنی که پلیس نیاز به مراقبت بیشتر دارد و همچنین در مواردی که زنگ خطر به صدا در آمده است و … به کار برده شوند.

همانطور که مطالعه کردید، ما در این مقاله دانستنی هایی را در رابطه با اهمیت نصب دوربین مدار بسته بیان کردیم و برای هر کدام از این موارد، توضیحات مربوطه را ارایه دادیم. شرکت دوربین مدار بسته پویابین، شرکتی معتبر در زمینه مشاوره، فروش و راه اندازی دوربین مداربسته است.

کارشناسان فروش این شرکت، خدمات مشاوره رایگان را در زمینه دوربین مدار بسته ارایه می دهند. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم گیری نهایی و سفارش دوربین مدار بسته، با کارشناسان فروش شرکت پویابین تماس بگیرید و از راهنمایی آن ها استفاده کنید تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

مراحل نصب دوربین مدار بسته

بررسی دقیق محل نصب

در اولین قدم باید محل هایی که برای نصب دورببین توسط مشتری انتخاب شده اند، بررسی شوند. که این کار از وظایف نصاب دوربین مدار بسته است. لازم است برای این کار از فردی که دارای تخصص و تجربه است، کمک بگیرید.

بهترین محل برای نصب دوربین مدار بسته روی دیوار ها است و کنج هایی که دیوار ها به هم می رسند. لازم است به این نکته دقت شود که جسمی در زاویه نصب دوربین قرار نگرفته باشد که مانع ضبط تصویری توسط دوربین شود.

انتخاب نوع دوربین مداربسته برای نصب در مکان

پس از این که محل مورد نظر برای نصب دوربین ها توسط نصاب دوربین مداربسته بررسی شد، باید نوع دوربین هایی که قرار است نصب شوند نیز توسط نصاب دوربین مدار بسته انتخاب شوند.

ارائه آموزش های لازم به مشتری ها

پس از اینکه نصب دوربین مداربسته به صورت کامل انجام شد، لازم است نگات ضروری در ارتباط با نحوه استفاده از دوربین ها به درستی به مشتریان آموزش داده شود. آموزش کار با دوربین مداربسته یکی از وظایف نصاب دوربین مدار بسته است. که در افزایش طول عمر دوربین ها موثر است و مشکلات احتمالی برای آن ها را به حداقل می رساند.

بازدید از محل نصب دوربین مداربسته

همان طور که گفتیم اولین کاری که باید قیل از نصب دوربین مداربسته انجام شود، بررسی دقیق محل است که توسر نصاب های دوربین انجام می شود. کارشناسان بدادم برس نیز اولین کاری که انجام می دهند، بررسی مکانی است که مشتریان برای نصب دوربین در نظر گرفته اند. سپس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و سریع ترین ابزار ، فرآیند نصب را با دقت تمام انجام خواهند داد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آنها با بررسی مکان مورد نظر راهکار های اجرا و پیاده سازی سیستم مداربسته را با توجه به رعایت اصول پیشنهاد دهند:

 • ارائه راهکارهای نوین در نصب دوربین های مداربسته متناسب با نوع مکان
 • خدمات سیستم های نظارت تصویری ویژه منازل، برج ها، ادارات و کارخانجات در اندازه های مختلف
 • نمایش تصاویر دوربین ها روی موبایل، تبلت، کامپیوتر، ویدیو وال و … از طریق شبکه، اینترنت و یا دکل های مخابراتی
 • توانایی در اجرا و پیاده سازی انواع پروژه های مداربسته و نظارت تصویری در سراسر کشور
 • راه اندازی انواع سرور و دستگاه های ضبط تصاویر با قابلیت های پیشرفته و ویژگی های متناسب با هر پروژه
 • مشاوره جهت نصب و طراحی پلان جانمایی دوربین ها
 • نصب بهترین برندهای مداربسته از قبیل هایک ویژن، داهوا ، سامسونگ، بوش، هانی ول ، ویووتک و …
 • ارائه خدمات نصب و راه اندازی انواع سیستم های نظارت تصویری روی بسترهای مختلف از قبیل شبکه و کواکسیال ، نصب و راه اندازی دوربین های AHD، TurboHD،HDCVI دوربین های IP و …

بعد از انجام این مرحله دوربین مداربسته متناسب با مکان و بودجه شما تعیین می شود و کار نصب و راه اندازی دوربین مداربسته آغاز می شود.

قیمت نصب دوربین مداربسته

قسمت نصب دوربین برای محاسبه قیمت دوربین مداربسته باید حتما کارشناس مربوطه محل مورد نظر برای نصب دوربین مدار بسته را بررسی کند تا تعداد دوربین ها و مکان نصب هریک مشخص شود تا کارشناس بتواند قیمت را پیشنهاد دهد. هدف اصلی مجموعه بدادم برس این است که بهترین کیفیت را همراه با ارزان ترین قیمت ارائه دهد. برای دریافت خدمات نصب دوربین مداربسته ارزان و تعمیر دوربین مدار بسته با ما تماس بگیرید.

خدمات ما در همه زمینه ها از جمله نصب دوربین مداربسته با کمترین اجرت ممکن انجام می شود.

۵ نکته مهم در نصب دوربین مداربسته

برای شروع این کار باید دوربین مداربسته مناسب انتخاب شود که برای انتخاب آن نیاز است حتما نکات زیر لحاظ شوند که ابته هر کارشناس نصب و تعمیر دوربین مدار بسته با این نکات آشنایی دارد.

 • انتخاب بهترین دوربین ها متناسب با نور و فضای محیط​​​ برای راه اندازی دوربین مدار بسته
 • انتخاب بهترین موقعیت ها برای پوشش بهتر و کاملتر و داشتن کمترین نقطه کور
 • رعایت نکات ایمنی فنی در هنگام نصب و راه اندازی دوربین مداربسته
 • رعایت نکات ایمنی سیستم در مقابل سرقت و یا آسیب رسانی بطوری که کل سیستم به صورت خود پوشانی محافظت شود
 • حفظ زیبایی محل و داشتن ظاهری مناسب در فضا

کارشناسان و نصابان بدادم برس با استفاده از تجربه خود تمام این موارد را حین نصب لحاظ می کنند تا خروجی کار برای از هر حیث بیشترین کیفیت را داشته باشد. برای خدمات نصب دوربین مداربسته در محل با ما تماس بگیرید. بدادم برس در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مردم عزیزمان می باشد.

۲۶۷۰۵۳۸۹

۲۶۷۰۵۳۴۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 2 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *