خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در چهار صد دستگاه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در پرستار

تعمیر مشعل در چهار صد دستگاه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در چهار صد دستگاه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله چهار صد دستگاه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

راهنمای خرید مشعل

۱) قدرت حرارتی: عبارت است از مقدار انرژی حرارتی حاصله از احتراق کامل سوخت در هر ساعت. قدرت حرارتی مشعل بر حسب کیلو کالری بر ساعت مشخص می شود و معمولا بین ۲۰۰ . ۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت می باشد. ۲) نوع سوخت مصرفی: که با در نظر گرفتن نوع سوخت مصرفی (گاز، گازوئیل، مازوت ويا چند گانه سوز و…) می باشد. ۳) فشار در محفظه احتراق: فشاری است که در اثر احتراق سوخت و فن مشعل ایجاد می شود و معمولا بر حسب میلیمتر ستون آب یا میلی بار مشخص می گردد. شکل زیر یک نمونه از منحنی های تغییرات ظرفیت حرارتی مشعل را نسبت به فشار در محفظه احتراق نشان می دهد. به طوری که مشاهده می شود با کاهش فشار محفظه احتراق توان حرارتی مشعل افزایش می یابد و این نکته هنگام انتخاب مشعل باید مورد توجه قرار گیرد. فشار در محفظه احتراق بر اساس نوع دیگ و طول مسیر دودکشها معلوم می شود.

 

 

 

 نصب و راه اندازی مشعل های گازی و گازوئیلی

 همیشه هوای تازه و کافی برای احتراق مناسب مشعل در موتورخانه وجود داشته باشد وفضای موتورخانه به نحو مناسب تهویه شود. ۱۲) تبدیل سیستم از تابستانی به زمستانی و بالعکس انجام شده باشد.ترموستات یا آکوستات دیگ روی درجه مناسب قرار گرفته باشد. ۱۴) چنانچه در سیستم از ترموستات اطاقی استفاده می شود، روی درجه مناسب قرار گرفته باشد حتما در لوله کشی گاز مشعل از شیر قطع و وصل و فیلتر گاز متناسب با قطر لوله گاز استفاده شود و فشار گاز ورودی به موتورخانه مناسب و کافی باشد حتما در لوله کشی گازوئیل مشعل قطر لوله گازوئیل مورد استفاده بین منبع گازوئیل مشعل باید متناسب با شرایط قرار گیری منبع، مشعل و ظرفیت حرارتی مشعل تعیین گردد.به منظور حفاظت پمپ گازوئیل از ذرات معلق موجود در سوخت گازوئیل، استفاده از فیلتر گازوئیل خطی (متناسب با قطر لوله لوله مورد استفاده) ضروری می باشد.

 

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله چهار صد دستگاه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *