خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی سراج

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در سراج

لوله کشی در سراج خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در سراج را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

قوانین و استاندارد های لوله کشی چیست؟

در قوانین و استانداردهای لوله کشی، حداکثر فاصله بست های لوله مشخص شده است. اگر فاصله این بستها مطابق راهنمای قوانین محلی بوده و از لوله به خوبی محافظت شود، مشکلی بدید نخواهد آمد. البته در صورتی که فاصله بست های لوله بیش از آنچه باید باشد، ابعادی غلط داشته باشند یا به خوبی متصل نشوند، مشکلات بیشتری بروز خواهد کرد.

لوله هایی که مطابق قوانین لوله کشی محافظت نشده اند، ممکن است باعث تولید صداهای بلندی شوند. این صدا مشابه صدای سیستمی است که دارای مشکل ضربه قوچ است. در مواردی نیز صداهای جیرجیر و ضربه نیز شنیده می‌شود.

در صورت دسترسی به لوله ها، حل مشکل لوله هایی که به خوبی حفاظت نشده اند، آسان است. متاسفانه لوله ها و متعلقات‌شان معمولا به وسیله دیوارها پوشیده شده اند. در برخی موارد میتوان از طریق زیرزمین نیز به لوله ها دسترسی یافت ولی در اغلب موارد لازم است دیوارها و سقف تخریب شوند.

پس از دسترسی به لوله هایی که به خوبی محافظت نشده اند، یا باید بر تعداد بستها افزود یا آنها را محکم کرد. برای دسترسی به لوله ها بهتر است، روش های آسان تری انتخاب نمود، چراکه راضی کردن مالکی که نمی خواهد سقف و دیوارهای خانه اش شکافته شود، کار دشواری خواهد بود. البته راه دیگری برای حل این مشکل وجود ندارد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله سراج در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • لوله کشی شمال تهران
  • لوله کشی غرب تهران
  • لوله کشی شرق تهران
  • لوله کشی جنوب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *