خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در گیشا

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در گیشا

لوله کشی در گیشا راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در گیشا را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

اشکال در هوادهنده‌ها

 یکی از معمول‌ترین مشکلاتی که در لوله کشی بوجود می‌آید، فشار اندک آب گرفتگی هوادهنده ها است. سطح کوچک هوادهنده‌ها، وقتی خانه با منبع شخصی آب تغذیه شود مرتبا گرفته می شود. ذرات آهن و مواد معدنی معمولا دلیل چنین انسدادهایی هستند.

هوادهنده ها را معمولا می توان جابه جا کرده و در برخی موارد، تمیز کرد ولی در بسیاری موارد نیز باید تعویض شوند. در رویارویی با انواع هوا دهنده ها این مشکلی است که پیدا کردن و حل آن به سهولت امکان پذیر است.اگر میخواهید در مورد مشکلات زیاد فشار آب بدانید متن زیر را بخوانید.

مشکلات فشار زیاد آب

مشکلات مربوط به فشار زیاد آب نیز ساده است. می توان با نگریستن به درجه فشار سیستم چاه یا نصب درجه ای روی یک شیر، معمولا خانگی، از آن آگاهی یافت. اگر فشار بیش از ۶۰psi باشد، معمولا باید کم شود. اغلب موارد خانگی با فشار آبی بین ۴۰ تا psi 50 کار می کنند.

در یک سیستم چاه باید به کلید فشار مراجعه نمود و کلید مربوطه را فشار داد. در مورد آب شهری باید شیر فشارشکن نصب نمود. اگر شیر فشار شکن در محل موجود باشد، باید فشار سیستم را با چرخاندن پیچ در جهت عقربه های ساعت، کم کرد.

وقتی لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی دچار سوراخهای نشتی می شوند، چند راه آسان برای حل مشکل وجود دارد. بهترین راه برای مقابله با این وضعیت، قطع بخش آسیب دیده لوله کشی و تعویض آن است. وقتی این کار معمول یا ممکن نباشد، می توان بستها را تعمیر کرد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در گیشا و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *