خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در گرمدره

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در گرمدره

لوله کشی در گرمدره خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در گرمدره را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

از میان بردن صدا در سیستم آب رسانی و سیستم های لوله کشی به چه منظور است؟

وقتی سیستم لوله کشی بر اثر ضربه قوچ صدا تولید می کند، می توان از صدا خفه کن ۲ استفاده کرد. این روش نه همیشه اما برخی مواقع جواب می دهد.

دسترسی به لوله کشی در برخی ساختمان ها، به راحتی امکان پذیر نیست. در این شرایط، تنها راه حل ممکن برای مقابله با ضربه قوچ به لوله های آبرسانی با لوله اصلی توزیع آب بر میگردد. با نصب محفظه هوا یا ضربه گیر در بخش های قابل دسترس لوله، می توان اثر ضربه قوچ را در ساختمان کاهش داد.

نصب محفظه هوا یا ضربه گیر بر آب رسانی با لوله اصلی توزیع آب، کار پیچیده ای نیست. با قطع شدن آب می توان به سادگی برخی نقاط مناسب را شکافته و محفظه هوا یا گیرنده در آنها نصب نمود. ارتفاع مورد قبول این وسیله ها باید در صورت ممکن حداقل ۲ فوت باشد.

بسته به شدت ضربه قوچ، ابزارهای مختلفی را باید در بخش های گوناگون لوله کشی آب نصب نمود. معمولا یکی در قسمت ابتدایی لوله کشی و یکی در انتهای آن وجود داشته و وسایل در انتهای شاخه ها نصب شده و مشکل ضربه قوچ را اگر کاملا برطرف نکنند، تا حد زیادی کاهش می دهند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله گرمدره در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • لوله کشی شمال تهران
  • لوله کشی غرب تهران
  • لوله کشی شرق تهران
  • لوله کشی جنوب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *