خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در گاندی

تصویر-لوله-کشی
آنچه در این مطلب می خوانید

لوله کشی در گاندی

لوله کشی در گاندی شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در گاندی را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

لوله های مسی

یافتن نشتی های بزرگ آسان است و میتوان می توان آنها را مشاهده کرد یا صدایی از آنها شنید، اما نشتیهای کوچک با گذشت زمان خسارت به بار آورده و دشوار بتوان منشا آنها را پیدا کرد. چنین نشتی‌هایی برخی اوقات لازم است کار را با اثبات نشتی شروع و سرانجام به منبع اصلی آب بازگردیم. این می تواند به معنی شکافتن دیوارها و سقف باشد، ولی در مواقعی راه دیگری برایپیدا کردن مشکل وجود ندارد.تعمیر لوله های مسی معمولا فرآیند پیچیده ای نیست، اما اگر در لوله ها آب وجود داشت، چه باید کرد؟ آب در لوله ها به دو شکل است: آب ساکن یا آب در حرکت که از یک شیر بسته نشتمی کند. در هر دو مورد، وجود آب مانع از پدید آمدن یک اتصال خوب میشود.

نکته مثبت در ارتباط با نشتی پاششی آن است که با پدید آوردن یک حفره، می توانید صدای آن را بشنوید. این امر در مقایسه با یافتن نشتیهای قطرهای مرموز، مزیت مهمی به شمار می رود. پاشش آب، شما را به سمت نشتی هدایت خواهد کرد.

پیدا کردن نشتی در لوله های مسی معمولا کار دشواری نیست. زمانی که از لوله کش برای برطرف کردن نشتی دعوت می شود، معمولا یک نفر منشا نشتی را می داند. البته در برخی مواقعنیز کسی از محل نشتی مطلع نیست.

لوله‌ها و اتصالات مسی ممکن است به دلایل بسیاری دچار نشتی شوند یا در اثر آب اسیدی، سوراخ‌هایی در آنها پدید آید. لوله های مسی در صورت یخ زدن باد کرده و شکاف بر میدارند، تنش می تواند باعث شکست اتصالات شده و در برخی موارد، اتصالاتی که به خوبی جوش نخورده اند، کاملا از اتصال خارج می شوند. اتصالات بد نیز باعث آرام چکه کردن می شوند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در گاندی و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

 

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *