خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در کامرانیه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در کامرانیه

لوله کشی در کامرانیه خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در کامرانیه را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

شیرهای فشارشکن چیست؟

شیرهای فشارشکنی که به خوبی نصب نشوند، باعث پایین آمدن فشار آب می شوند. اگر این شیرها به دقت متصل نباشند، فشار آب را تا حد باریکهای کم می کنند.

در برخی مواقع، پیچ های اتصال برشیرهای فشارشکن بسیار محکم بسته شده اند. اگر در صورت وجود شیر فشارشکن با فشار پایین مواجه شدید، محل پیچها را بررسی کنید. حرکت پیج در خلاف جهت عقربه های ساعت، باعث افزایش فشار آب سیستم خواهد شد.

شیرهای فشارشکن اغلب دلیل مشکل فشار نیستند ولی می تواند این گونه نیز باشد. عدم دقت از اتصال پیچها یا تمامی شیر می تواند باعث چنین پدیده ای شود. اگر شیر آب را در اتصال خیابان ببندید، می توان فشار آب ساختمان را با جابه جایی شیر فشارشکن و نصب فشارسنج بر لوله کشی، بدست آورد. این امر باعث رفع تردید از شیر فشارشکن می شود.

لوله های گالوانیزه چیست؟

اگر انقدر در زمینه لوله کشی کار کرده باشید که به اندازه کافی با لوله های گالوانیزه آشنا باشید می دانید چقدر می توانند زنگ زده، خورد شده، و باعث بروز مشکل شوند. هر وقت با سیستم توزیع آبی از لوله های گالوانیزه مواجه شوید، نباید از دیدن فشار پایین آب شگفت زده شوید.

نشتی از لوله های مسی چیست؟

نشتی از لوله های مسی معمول ترین حالت نشتی در لوله کشی سیستم های توزیع آب است. لوله های مسی سالهاست که مورد استفاده قرار گرفته اند و هنوز نیز استفاده از آنها کاملا متداول است.

هر لوله کش باتجربه ای، چگونگی جوش دادن اتصالات در لوله های مسی را می داند، اما زمانی می رسد که کار آن گونه که باید پیش نمی رود. باقی ماندن اندکی آب در لوله مسی میتواند اتصال ایجاد کند که اگر ندانید با این وضعیت چه کنید، تجربه ای بسیار ناخوشایند خواهد بود. همچنین در برخی موارد، اتصالاتی که باید جوش بخورند، در جایی قرار دارند که استفاده از شعله جوش می تواند باعث بروز مشکلاتی جدی شود.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله کامرانیه در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • لوله کشی شمال تهران
  • لوله کشی غرب تهران
  • لوله کشی شرق تهران
  • لوله کشی جنوب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *