خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در چهارصد دستگاه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در چهارصد دستگاه

لوله کشی در چهارصد دستگاه شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در چهارصد دستگاه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

شیرهای شیلنگی ضد یخ

شیرهای شیلنگی ضدیخ به لحاظ عیب یابی شبیه به شیرهای سینک هستند. با این تفاوت که ساق شیرهای شیلنگی ضدیخ بلندتر از ساق شیرهای استاندارد است. این تاسیسات همچنین شامل یک نشیمنگاه و یک واشر بوده اما ساق آن دارای طول بیشتری است. در واقع طول ساق به طول شیر بستگی داشته و به راحتی می تواند طولی برابر با یک فوت داشته باشد. اگر میخواهید در مورد جریان یکنواخت آب در لوله کشی بدانید متن زیر را بخوانید.

جریان یکنواخت

جریان یکنواخت مشکلی دیگری است که ممکن است در خصوص سری دوش هایی که با اجسام خارجی مسدود شده اند، با آن مواجه شوید. با وجود این که لوله های خروجی وان دچار چنین مشکلی نمی شوند، با این حال سری دوشها معمولا مشکل ساز هستند. در صورت وجود جریان آب نامنظم و اسپری مانند، بهتر است سری دوش و صفحه ذخیره کننده آب را به لحاظ گرفتگی کنترل کنید.اگر میخواهید در مورد فشار پایین آب بدانید متن زیر بخوانید.

فشار پایین آب

فشار پایین آب در شیرهای وان حمام به ندرت اتفاق می افتد ولی سری دوشها گاهی از فشار لازم برخوردار نیستند. علت بروز این مشکل معمولا انباشته شدن مواد معدنی در صفحه ذخیره کننده آب است که در سری دوش قرار گرفته است. اگر سری دوش را بیرون آورده و صفحه را به لحاظ مسدود شدن بررسی کنید، احتمالا میتوانید آن را پیدا کنید. شست وشوی سریع پایین شیر اغلب میتواند پسماندها را از بین ببرد. در برخی موارد خاص ممکن است مجبور شوید با یک قطعه سیم نازک ضرباتی وارد یا حتا صفحه را تعویض کنید. البته در این مورد، مسدود شدن خودبه خودی سوراخهای دوش هم امری قابل تصور است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در چهارصد دستگاه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *