خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در پیچ شمیران

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در پیچ شمیران

لوله کشی در پیچ شمیران شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در پیچ شمیران را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

واشر

واشرها ممکن است به دلیل وجود نشیمن گاه های زیر پوسیده یا آسیب ببینند. زیر یا یا سوراخ شدن نشیمن گاه ، می تواند تا جایی که شیر دچار نشتی شود، جریان آب را دچار اختلال کند. در صورتی که واشرهای شیر را بازرسی کرده و متوجه سوراخ یا بریدگی شدید، باید هنگام تعویض آنها نسبت به تعویض نشیمن گاه نیز اقدام کنید.

درصورت ست شدن پیچ هایی که واشرها را به ساق شیر محکم کرده اند، به وجود شواهدی مبنی بر خورنده بودن آب پی برده اید. در چنین مواقعی لازم است به مشتری تجهیزات تصفیه آب توصیه کنید.

ساق های بدون واشر

ساق های بدون واشر چندان قابل تعمیر نیستند. درصورت اختلال در عملکرد آن ها، لازم است تعویض شوند. ممکن است عمر ساق های بدون واشر یا ماسه گذاری در ته آن ها و با استفاه از کاغذ سمباده نرم اندکی بیشتر شود ولی نمی توانید انتظار داشته باشید که با استفاده از این روش، به موفقیت بلند مدتی دست یافته اید. اگر میخواهید در مورد نشیمن گاه های شیر بدانید متن زیر را بخوانید.

نشیمن گاه های شیر

نشیمن گاه های شیر گاهی پوسیده یا سوراخ می شوند. در صورت بروز چنین مشکلی، شیر دچار نشتی میشود. در چنین مواقعی چرخ های کوچک تراش فلز می توانند برای تعمیر آن ها مورد استفاده قرار گیرند. ولی معمولا تعویض قطعات آسیب دیده راه بهتری است.

وجود عناصر خورنده در آب مثل آهن و اسید، از جمله عوامل اصلی خراب شدن نشیمن گاه شیرها هستند. یافتن چنین مشکلاتی در سیستم های لوله کشی، راه را برای فروش بالقوه تجهیزات تصفیه آب باز می کند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در پیچ شمیران و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی غرب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *