خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در پیروزی

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در پیروزی

لوله کشی در پیروزی شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در پیروزی را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نشتی از لوله های CPVC

نشتی از لوله های CPVC امری متداول و به عقیده من واقعا دردناک است. من بیست سال بالوله‌های CPVC کار کرده و هرگز آنها را دوست نداشته ام. خانه ای را با CPVC لوله کشی کردم که باعث شد در آینده شغلی ام به هیچ وجه دیگر به آن فکر نکنم. به دلیل آن که این خانه در آغاز کار من بود، تنها مشکلم با CPVC تعمیر آن بود.

اگر به اندازه کافی با CPVC کار کرده باشید، با شکنندگی آن، زمان طولانی نصب و نشتیهای خاص آن آشنا هستید.

وقتی به حل مشکل سیستم توزیع آب با لوله های CPVC می پردازید، باید بسیار دقت کنید و توجه خود را بر ترک های کوچک لوله متمرکز سازید. به دلیل نوع ساخت CPVC با کوچکترین تحریکی شکاف بر میدارد و پیدا کردن خطوط ترک، ممکن است مشکل باشد.

علاوه بر ترک‌های لوله، باید به دنبال ترکهایی نیز در اتصالات باشید. پیچ خوردگی در اتصالات مساله معمولی است. مضاف بر تمامی این موارد، لوله های CPVC که به خوبی محکم نشده باشند، تا حد ضعیف شدن اتصالات و نشتی، مرتعش خواهند شد.

نشتی از شیار‌ها

وقتی نشتی در شیارها به اتصالات می رسد، تعمیر حلقه آن کمکی نخواهد کرد. در این شرایط، بخش نشت کننده لوله باید تعویض شود. این خود یک شغل به شمار می رود.

مشکلی که با سوراخی در یک اتصال شروع می شود، به سرعت به کابوسی برای لوله کش تبدیل می شود. با جدا کردن بخش تحلیل رفته لوله، سایر اتصالات آن نیز ضعیف شده، می شکنند. این زنجیره ادامه می یابد تا عملا مجبور شوید تمام بخش سیستم توزیع آب را تعویض کنید.

بسیاری از لوله کش های جوان، نشتی را در محل شیارهای لوله ديده و تصور می کنند می توان مشکل را با بستن لوله حل کرد. این روش در لوله کشی های قدیمی، تنها رویایی بیش نیست بستن سخت تر لوله قدیمی نه تنها کمکی به حل مشکل نمی کند بلکه ممکن است آن را بدتر کند

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در پیروزی و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *