خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در پونک

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در پونک

لوله کشی در پونک از جمله خدماتی است که به تازگی توسط مجموعه بدادم برس راه اندازی شده است. ما در این مجموعه جهت رفاه حال شما هموطنان عزیز لوله کشی در پونک را به خدمات خود اضافه کرده ایم تا بدین منظور مشکلی از مشکلات شهروندان این منطقه بکاهد. طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی مجموعه بدادم برس انجام می‌شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

لوله کشی سیستم فاضلاب چگونه عمل می کند؟

لوله کشی سیستم فاضلاب چگونه عمل می کند؟ این سوالی است که شاید کمتر لوله کشی بتواند به آن پاسخ کامل دهد. درحالیکه اغلب لوله کش‌ها می‌دانند که یک سیستم فاضلاب، فاضلاب جامد را از مایع جدا می‌کند و فاضلاب به صورت مایع دفع می‌شود. اما اکثرا نمی‌دانند که این فرآیند چگونه انجام می‌شود. از آنجایی‌که اثربخشی یک سپتیک تانک به موادی بستگی دارد که وارد آن می شود، از این رو لازم است اطلاعات لازم را در این باره کسب کنید.

نکته مهم در خصوص لوله کشی فاضلاب

عیب یابی سیستم فاضلاب؛ فرآیند پیچیده ای نیست و تنها چند احتمال را باید در نظر گرفت. دو وضعیت حادی که ممکن است با آن برخورد کنید ابتدا سیستمی است که فاضلاب بیشتری نمی پذیرد و دیگری سیستمی است که سرریز شده است.

پرسش و پاسخ‌های متداول در لوله کشی فاضلاب

پرسش: آیا آب باید با شدت زیاد به داخل سیستم فاضلاب تخلیه شود؟

پاسخ: خیر؛ اگر آب زیادی وارد مخزن فاضلاب شود، مخزن نمی تواند محتویاتش را به طور کامل تجزیه کند. آب اضافی می تواند از چاه فاضلاب سرریز شود و باعث ایجاد آلودگی‌های زنندهای شود.

پرسش: تخلیه مواد شیمیایی به داخل سیستم فاضلاب چه تاثیری روی آن دارد؟

پاسخ: مواد شیمیایی می توانند مانع حرکت طبیعی باکتری های موجود در مخزن فاضلاب شوند. احتمالا ورود مقدار کم مواد شیمیایی به داخل سیستم فاضلاب به آن صدمه‌ای نخواهد زد ولی مواد شیمیایی خیلی غلیظ می توانند به سیستم فاضلاب صدمه بزنند.

اتصال ضعیف در لوله کشی

وقتی اتصال ضعیف با نخستین نگاه، نشتی خود را نشان ندهد، باقیمانده و باعث ایجاد صدمات احتمالی به دیوار یا سقف می شود. پس از مدتی که معمولا نیز خیلی طول نخواهد کشید، بالاخره این اتصال غلط شروع به نشتی خواهد کرد. این نشتی میتواند خود را به صورت قطراتی نشان داده یا به سمت پایین جاری شود. در هر دو صورت، شرکت بیمه لوله کش خوشحال نخواهند بود.

با صدمه دیدن این اتصال غلط و بازرسی به وسیله لوله کش بعدی، مشخص می شود که اتصال به خوبی صورت نگرفته است. در محل تماس، جوشی دیده نمی شود، چراکه هرگز به خوبی انجام نشده است. این امر توسط یک لوله کش حرفه ای، نوعی مسامحه و اهمال تلقی می شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در پونک و محله‌های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می‌باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *