خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در پرستار

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در پرستار

لوله کشی در پرستار شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در پرستار را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نشتی آب در لوله های مسی

چه چیزی باعث پدید آمدن نشتی در لوله های مسی می شود؟ آب اسیدی دلیل اصلی این مساله است. بسیاری از سیستم های آبرسانی که آب را از چاهها منتقل می کنند، با مقادیری آب اسیدی مواجه اند. وقتی pH آب به اندازه کافی پایین باشد، باعث خوردگی لوله های مسی می شود. همچنین شیرآلات، قسمتهای پمپ، منابع آب، اتصالات و سایر اجزای سیستم لوله کشی را نیز از بین می برند. وجود اسید در سیستم توزیع آب باعث خوردگی پیچ های شیرآلات و سایر فلزات سیستم لوله کشی می شود. عمل تخریب اسید، به مرور زمان از داخل لوله شروع شده و به سمت بیرون گسترش می یابد.نشتیها در هر جایی که سیستم توزیع آب وجود دارد، اتفاق افتاده و باعث خسارات زیادی به مصالح ساختمانی، سطوح و سایر بخش های ساختمان می شوند. این نشتیهای کوچک ممکن است به صورت قطرات کوچک آب بوده یا به قدری بزرگ شوند که افشانه ای از آب پدید آورند.

اگر از لوله های نازک مسی، مانند مس نوع M، برای حمل آب اسیدی استفاده شود، سیستم لوله کشی بسیار نازک و ضعیف می شود. پیچاندن لوله با یک جفت انبردست موجب شکستن آن و نشتی آب می شود. معمولا پیش از آن که لوله های مسی صدمه ببیند، نشانه هایی از آب اسیدی وجود خواهد داشت و ما را از آن مطلع می سازد.

نشتی آب در لوله های پلی بوتیلن و اتصالات عرضی آن

نشتی در لوله های پلی بوتیلن (PB) و لوله های پلی بوتیلن با اتصال عرضی (PEX) به جز در مواردی که به دقت ساخته نشده اند، متداول نیست. به دلیل انعطاف پذیری ذاتی و مقاومت این لوله ها، لوله کشها به ندرت به مشکلی بر می خورند.چین خوردگی نامطلوب به دلیل وجود نشتی در برخی لوله های پلی بوتیلن و لوله های پلی بوتیلن با اتصال عرضی. اگر پیچشی از اتصال خارج و به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد، حلقه پیچ ممکن است به خوبی در جای خود قرار نگیرد. در چنین موردی باید اتصال غلط را جایگزین کرد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در پرستار و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *