خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در ولیعصر

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در ولیعصر

لوله کشی در ولیعصر راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در پونک را به خدمات خود اضافه کنیم. طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکته عیب یابی

محکم نبودن لوله ها می تواند علت اصلی ایجاد سروصدا باشد. اگر لوله های سیستم توزیع آب به خوبی محکم نشده باشند، ممکن است به ارتعاش درآمده و به نوعی سروصدا ایجاد کنند. بروز این مشکل نه تنها آزاردهنده است بلکه به لوله ها نیز آسیب می رساند.

مخازن فشار

در ساختمان هایی که آب از منابع آب شخصی متکی بر مخازن فشار تامین می شود، فشار آب به این مخازن بستگی دارد. اگر مخازن فشار لبریز شوند، نمی توانند فشار آب مورد نظر را تامینکنند.

مخزن فشار لبریز شده، نشانه ای است که عیب یاب نباید آن را از دست بدهد. وقتی مخزن فشار آب اشباع می شود، پمپ چاه بارها، اغلب هر وقت شیری باز شود، بسته میشود.

اگر با ساختمانی مواجه شوید که فشار آب رضایت بخش نبوده و پمپ چاه مرتب قطع می شود، باید به مخزن فشار نگاه دقیقی بیندازید.

لوله کشی کوچک تر از اندازه

کنترل فشار زیاد آب، آسان است. فشار آب را میتوان با شیر فشارشکن کم و در صورت استفاده از چاه، یک کلید فشار به سیستم آن متصل نمود.

مشکلات مربوط به فشار زیاد آب نیز ساده است. می توان با نگریستن به درجه فشار سیستم چاه یا نصب درجه ای روی یک شیر، معمولا خانگی، از آن آگاهی یافت. اگر فشار بیش از ۶۰psi باشد، معمولا باید کم شود. اغلب موارد خانگی با فشار آبی بین ۴۰ تا ۵۰psi کار می کنند.

 

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در پونک و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *