خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در هنگام

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در هنگام

لوله کشی در هنگام شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در هنگام را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکته عیب یابی در چکه کردن شیر آب

برخی از قطعات شیرهای یک دستگیره ای که در حال چکه کردن هستند را باید تعویض کنید مگر آن که چکه کردن ناشی از گیر کردن پسماندهایی در شیر باشد. قطعاتی که باید تعویض شوند می توانند کارتریج، اورینگ ها، فنرها، مجموعه های توپی با آب بندهای پلاستیکی باشند. معمولا تعمیر کامل این نوع شیرها برای جلوگیری از دریافت تماس مجدد تدبیر بهتری خواهد بود.

هنگام عیب یابی شیری که چکه می کند، در وهله اول باید نوع شیری که روی آن کار میکنید را مشخص کنید. به عبارت دیگر، این که آیا شیر از نوع واشردار، توپی یا کارتریجی است یا مجهز به مکانیسم دیگری است؟ لوله کشهای باتجربه در بسیاری از حالات به محض مشاهده نوع شیر، پاسخ این سوال را می دانند. اگر نمی توانید با نگاه کردن به ظاهر شیر نوع آن را تشخیص دهید، با درآوردن دستگیره شیر به آسانی می توان نوع آن را مشخص کرد. انجام این کار در هر شرایطی برای لوله کشهای تازه کار نکته منفی به شمار نمی رود. بررسی چشمی از نشیمن گاه، واشرها یا ساق بیشتر اوقات مشکل به وجود آمده را حل می کند.

در صورتی که ساق شیر سوراخ شده یا خورده شده داشته باشید، باید آن را تعویض کنید. با وجود این که بعضی اوقات ممکن است تعمیر نشتی با استفاده از فرآیند جوشکاری نقطه ای امکان پذیر باشد، با این حال بهتر است در چنین حالتی شیر را تعویض کنید.

کله گی‌شیر

اگر شیلنگ پاششی شرایط خوبی دارد، کله‌گی شیر را جدا کنید و آن را به لحاظ وجود پسماندها یا موانع معدنی کنترل کنید. در این حالت معمولا با قطعات آهنی مسدود کننده ای روبه رو خواهید شد. در صورت لزوم سری شیر را تعویض کنید.

هر چند نمی توانم به خاطر آورم که چنین اتفاقی افتاده باشد؛ اما ممکن است قسمت بیرونی ته شیر مسدود و موجب قطع شدن جریان آب رسانی به شیلنگ شود. چنانچه به رغم تعویض قطعات قدیمی با قطعات جدید باز هم مشاهده کردید که آبی جریان نمی یابد، احتمال وجود مانع در بخش رابط را مورد بررسی قرار دهید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در هنگام و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *