خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در هفده شهریور

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در هفده شهریور

لوله کشی در هفده شهریور شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در هفده شهریور را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

قطع نشدن جریان آب

در صورتی که پس از باز کردن شیر آب بخواهیم آن را ببندیم یا بعبارتی جریان آب خروجی از لوله و شیر را ببندیم، اما جریان آب به طور کامل قطع نشود باید چه کاری انجام داد؟  اولین کاری که باید انجام داد این است که جریان آب را از سمت لوله آبرسانی قطع شود. در این شرایط  ممکن است قطعه ای بزرگ از پسماند را میان نشیمن‌گاه شیر یا ساق/واشر مشاهده کنید. حتی ممکن است پیچ هم خراب شده باشد، اجازه دهد آب جریان یابد و قطع سود. نگاهی سریع به ساق شیر به شما می گوید که چه چیز مشکل ساز شده است.

فشار کم آب

کم بودن فشار آب اساسا یک مشکل متداول و عادی بخوصوص در مناطق پر جمعیت است. اگر فشار آب تنها در یکی از دستگاه ها کم باشد، برای حل این مشکل، مهارت های رفع اشکال مورد نیاز است و هزینه زیادی صرف نخواهد شد. اما هنگام آغاز بررسیهای دقیق از قسمتهای داخلی شیر دچار مشکل، چند مساله وجود دارد که لازم است کنترل شوند.

فرآیند عیب یابی را با بیرون آوردن هوادهنده از شیر آغاز کنید. به صفحه پوششی و منحرف کننده نگریسته و مطمئن شوید که با پسماندها یا سایر مواد معدنی مسدود نشده باشد. شیر را باز کنید و نگاه کنید با بیرون آورده شدن هوادهنده، فشار آب به چه صورتی است.

در صورتی که مشخص شد هوادهنده دچار مشکل شده است، تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن را تمیز کرده یا تعویض کنید.

اما اگر مشکل به هوادهنده مربوط نمی شود، شیرهای قطع جریان آب زیر تاسیسات را کنترل کنید. مطمئن شوید که شیرها در وضعیت کاملا باز هستند. ممکن است از این مساله که شیرها گاهی به طور جزیی بسته شده و موجب پایین آمدن فشار آب می شوند تعجب کنید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در هفده شهریور و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *