خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در هفت تیر

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در هفت تیر

لوله کشی در هفت تیر شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در هفت تیر را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

باکتری ها

زمانی که از لوله شیاردار استفاده می شود معمولا برای هر ۱۰ فوت لوله مستقیم حداکثر از لوله , اینچی استفاده میشود. در اکثر مواقع لوله روی یک سنگ قرار می گیرد این سنگ به طور طبیعی شش اینچ در زیر لوله عمق دارد و شش اینج نیز در بالای لوله ارتفاع دارد که مجموعا یک فوت می شود.باکتری های موسوم به باکتری های بی هوازی محتویات سپتیک تانک را به اندازه هایی قابل کنترل تجزیه می کنند. باکتریهای بی‌هوازی در مناطقی نظیر یک مخزن فاضلاب پوشانده شده رشد می‌کنند که اکسیژن در آن وجود نداشته باشد. به لحاظ نظری اندازه سپتیک تانک باید بزرگ و قابلیت نگهداری فاضلاب تخلیه شده ساختمان را به مدت ۲۴ ساعت دارا باشد. این فرمول به آن معنا است که مخزن باید زمان لازم برای تجزیه فاضلاب های جامد را داشته باشد.سپتیک تانک نخستین بخشی است که برای یک سیستم دفع فاضلاب خصوصی موفق به آن نیاز است. این مخازن باید ضدآب باشند و فاضلاب را از مجاری مربوط در ساختمان دریافت کنند.ها اغلب میدانند که یک سیستم فاضلاب؛ فاضلاب جامد را از مایع جدا می کند و فاضلاب به صورت مایع دفع می شود اما اکثرا نمیدانند که این فرآیند چگونه انجام می شود. از آنجایی که اثربخشی یک سپتیک تانک به موادی بستگی دارد که وارد آن می شود

مخازن فاضلاب

لوله ای که از جعبه توزیع به مخزن فاضلاب می رود باید صلب باشد و از مواد تاییدشده نظیر

PVC . ABC یا چدن ساخته شده باشد. همچنین لوله ای که جعبه تقسیم را به خطوط دفع فاضلاب وصل می کند معمولا یک لوله پلاستیکی شیاردار است.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در هفت تیر و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *