خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در هروی

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در هروی

لوله کشی در هروی راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در هروی را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

پیدا کردن نشتی در لوله‌های مسی

پیدا کردن نشتی در لوله های مسی معمولا کار دشواری نیست. زمانی که از لوله کش برای برطرف کردن نشتی دعوت می شود، معمولا یک نفر منشا نشتی را می داند. البته در برخی مواقع نیز کسی از محل نشتی مطلع نیست.

در دیگر بخش های کتاب، درباره راه‌های پیدا کردن نشتی پنهان صحبت کرده ایم. شما با پیدا کردن نشتی از پایین تا بالا و گسترش آب در سقف آشنا شده اید. این روشها را میتوان در زمینه نشتی سیستم توزیع آب نیز مورد استفاده قرار داد.

نکته عیب یابی در سیفون سرویس بهداشتی

برای خارج کردن خمیر نان از سیفون سرویس بهداشتی استفاده نکنید. ذرات خمیر ممکن است در شیر پرکن گیر کرده و مشکلات بیشتری پدید آید.

اگر در نزدیکی آب حبس شده اتصالات تخلیه نصب کنید، می توانید همان طور که اتصالات را جوش میدهید، آب را نیز به بیرون از لوله تخلیه کنید. در این حالت درپوش را جابه جا و آب‌بند سیاه کوچکی که حفره تخلیه را پوشانده است را بردارید. اطمینان یابید که حفره تخلیه به سمت شما نیست.

استفاده از حرارت گیر لوله‌ها

وقتی در فاصله نزدیک جوشکاری می کنید، از یک حرارت گیرا استفاده و دستگاه اطفا حریق را در نزدیکی خود داشته باشید. اگر کار شما به طرز خطرناکی نزدیک مواد اشتعال پذیر است، پیش از آغاز کار آنها را با آب خنک کنید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در هروی و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *