خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در نظامی

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در نظامی

لوله کشی در نظامی شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در نظامی را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

نکته عیب یابی در لوله‌های فاضلاب 

اگر سعی دارید کابلی را وارد لوله های فاضلاب وان یا دوش حمام کنید و فنر شما به سرعت به هم پیچ میخورد و جلوتر نمی رود، احتمالا به سیفون استوانه ای گیر کرده است چراکه این نوع سیفونها به خاطر طرحی که دارند مانع از عبور فنر می شوند.

قطر مجرای فاضلاب این خانه، ۴ اینچ بود که با وجود Wye و۸ اتصال لوله ای خمیده در فوندانسیون یا پی ساختمان، اندازه آن به ۳ اینچ می رسید. در اثر انبساط افقی، این قطر به۲/۱ ۱ اینچ رسید که این میزان فقط برای تخلیه آب ماشین لباسشویی کافی بود. دریچه بازدیدی در انتهای این ماشین ظرفشویی قرار داشت که از جنس لوله PVC بود. درپوش دریچه بازدید را  برداشتم اما آبی از آن خارج نشد. واقعا فکر نمی کردم که آبی در این دریچه باشد اما در لوله‌کشی نمی توان از چیزی کاملا مطمئن بود.

استفاده از مصالح نادرست و غیراستاندارد

مبحث استفاده از مصالح نادرست عامل بعضی از مشکلات عجیب در سیستم های DWV ساختمان است. اغلب لوله کش های خوب فکر می کنند که لوله کشی ساختمان طبق قوانین و استانداردهای مربوطه انجام شده است و از این رو تصویر ذهنی از مشکل لوله کشی دارند و فرض آنها بر این است که لوله کش ساختمان، کار خود را به شکل استاندارد انجام داده است. در حالی که این مساله دور از واقعیت است.

اگر در حال عیب یابی سیستم DWV یا سایر سیستم های لوله کشی هستید، هیچ تصوری از نداشته باشید. میدانم که تصور چیزی خارج از حدود قوانین و مقررات ساختمان سازی دشوار است اما در مواقعی انجام این کار ضروری است، مثل نحوه عملکرد پلیس که خود را در موقعیت افراد تبهکار و مجرم قرار میدهد تا آنها را دستگیر کند. در واقع، باید خود را جای یک لوله کش غیرمسئول، آماتور و بی تجربه ای که کار خود را درست انجام نمیدهد بگذارید تا در این صورت قادر به یافتن لوله کش ساختمان باشید. در اینجا مثال هایی را ذکر می کنم تا این مساله را بهتر درک کنید.اگر میخواهید در مورد سیفون های ماسه ای بدانید متن زیر را بخوانید.

سیفون های ماسه ای

نمونه نخست در مورد سیفون های ماسه ای است که در لوله تخلیه آب دوش یک حمام رخ داد. یکی از دوستانم که صاحب شرکت لوله کشی است اخیرا به دفتر کارم آمده بود. در حال بحث راجع به پروژه ای بودیم که قرار بود با هم روی آن کار کنیم. او این ماجرا را برایم تعریف کرد.

مشتری با شرکت آنها تماس گرفته بود تا مشکل دوشی که در حمام واقع در زیرزمین خانه قرار داشت را حل کند. لوله کشی که برای تعمیرات به محل مورد نظر اعزام شد، ضمن کار متوجه شد مشکلی در لوله فاضلاب و لوله تخلیه آب دوش وجود دارد. او دریچه بازدید فاضلاب را باز کرد تا از نزدیک نگاهی به آن بیندازید که با صحنه عجیبی روبه رو شد.

داخل لوله تخلیه آب دوش، ماسه وجود داشت. حدس او این بود که سیفون از ماسه پر شده است و متوجه شد که سیفون در پایه دوش به راحتی می چرخد. پس از بررسی دقیق تر دریافت که سیفون از ماسه پر نشده است بلکه خود ماسه، نقش سیفون را بازی می کند.

کسی که دوش را نصب کرده بود هرگز به خودش زحمت وصل کردن دوش به سیفون یا لوله فاضلاب را نداده بود و آب زاید دوش به داخل ماسه ای که زیر صفحه بتن قرار داشت، ریخته می شد. فقط معدودی از لوله کش ها قادر به تصور چنین موقعیتی هستند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در نظامی و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *