خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در مشیریه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در مشیریه

لوله کشی در مشیریه  شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در مشیریه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

روشویی ها

روشویی در حمام طبقه دوم قرار گرفته بود و با کشیده شدن سیفون آن، لوله ها در تمام بنا به صدا در می آمدند. سرانجام ساکنان به این نتیجه رسیدند که نمی توانند بیش از این با این مشکل دست و پنجه نرم کنند و از ایجاد چنین سرو صدایی پس از هر بار کشیدن سیفون خسته شده بودند. نخستین نمونه از مشکل ضربه قوچ، وجود یک روشویی پر دردسر است. ساکنان خانه ای از سرو صدای بلندی که با کشیدن سیفون روشویی از لوله ها تولید می شد، متنفر بودند.

لوله کشی کوچک

لوله کشی کوچک تر از اندازه باعث پدید آمدن مشکلاتی در فشار آب می شود. اگر لوله های آبرسانی به اتصالات، بسیار کوچک باشند، اتصالات آب کافی را با فشار مورد نظر دریافت نخواهند کرد. در حقیقت چندی پیش با چنین موردی برخورد کردم.

در بسیاری از موارد، کاهش اندازه لوله به حدی نیست که آن را مورد بحث قرار دهم اما لوله‌کشی فرعی در بسیاری از مناطق روستایی امری طبیعی است. بنابراین اگر با مشکل فشار اندک آب روبه رو شدید، اندازه لوله ها را بررسی کنید.

ضربه زدن در لوله کشی

صدای ضربه در لوله کشی، مربوط به هوای سرد نیست بلکه به دلیل وجود مشکل در شیرآلات است. با وجودی که مشکل معمولا مربوط به شیرآلات است تا توزیع آب، به دلیل آن که صدا اغلب لوله های آب ناشی می شود، در اینجا مورد بحث قرار می گیرد. در لوله کشی صدای جیرجیر اغلب از لوله هایی که آب گرم در آنها جریان دارد، شنیده میشود. لوله مسی یا پلاستیکی با افزایش دما منبسط می شوند. با حرکت آب گرم درون لوله منبسط شده، سایشی در برابر بست لوله پدید می آید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در مشیریه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *