خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در مسعودیه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در مسعودیه

لوله کشی در مسعودیه لوله کشی آب و فاضلاب شامل راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در مسعودیه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

صدای جیرجیر در لوله کشی

انبساط لوله در اثر آب گرم، اجتناب ناپذیر است اما می توان در مورد صدای جیرجیرکاری کرد. راه حل ساده آن است که در صورت دسترسی به لوله و بسط، عایقی بین لوله و تکیه گاه نصب کرد. این عایق می تواند فوم، پلاستیک یا هر عایق مناسب دیگری باشد. هدف از این کار، ممانعت از تماس لوله به بست با انبساط آن است.اگر میخواهید در مورد ضربه زدن در لوله کشی بدانید متن زیر را بخوانید.

ضربه زدن در لوله کشی

وقتی صدای ضربه در سیستم لوله کشی شنیده می شود، باید در نزدیکی آن به بررسی مجاری شیرالات پرداخت. باید دریافت که واشر شیر، رفته، جابه جا شده یا همانطور که برخی لوله‌کش ها می گویند، لغزیده است که علت آن فشار آب میان این قسمت و شیر است.برای حل مشکل این لوله های ضربه زننده، با محکم کردن واشرها، صدا از بین خواهد رفت.اگر میخواهید درمورد کلید های فشار بدانید متن زیر را بخوانید.

کلیدهای فشار در لوله کشی

اگر اتصالات لوله کشی نیازی به آب نداشته باشند، درجه فشار در بالاترین سطح خود باقی می ماند. برای اطمینان از این که سیستم با فشار قابل قبولی کار می کند، باید تقاضایی بر سیستم اعمال شود.

درجه فشاری که افت سریعی را در فشار، پیش از قطع پمپ، نشان دهد، نشان دهنده فشار در سطح بسیار پایین است. در این حالت باید به جعبه کلید فشار مراجعه و با فشار کلید، این مساله را تصحیح کرد.اگر میخواهید درمورد نشتی آب در لوله کشی بدانید متن زیر را بخوانید.

نشتی آب در لوله کشی

در لوله کشی با افزایش مواد قابل قبول لوله کشی در سیستم های توزیع آب، سیستم های لوله کشی متعددیوجود دارد. شما نمیدانید با لوله مسی، پلی بوتیلن، پلی بوتیلن با اتصال عرضی، پلی اتیلن CPVC، فولاد گالوانیزه یا حتا برنجی مواجه خواهید شد. تنها آشنایی با گستره اتصالات و منابعی که با مواد آنها روبه رو می شوید، می تواند موثر باشد.

به دلیل آن که احتمالات بسیاری در زمینه سیستم توزیع آب وجود دارند، در اینجا به هر یک از انواع این مواد خواهیم پرداخت. این به ما امکان میدهد تا نگاه دقیقی به مشکلاتی که خاص انواع گوناگون لوله ها است، بیندازیم.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در مسعودیه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *