خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در مرزداران

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در مرزداران

لوله کشی در مرزداران شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در مرزداران را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سیستم تهویه و مسدود شدن آن

مسدود شدن لوله های تهویه منجر به تخلیه کند کانال تهویه می شود. نمونه ای را مشاهده کردید که در آن کلاهک آزمایشی از روی هواکشهای خانه برداشته نشده بود اما این مساله تنها راه مسدود شدن جریان در سیستم تهویه یا هواکش نیست.

موشها و پرنده ها می توانند مسیر هواکش را به سرعت مسدود کنند به ویژه اگر سیستمهای تهویه یا هواکش، قطرهای کوچکی داشته باشند. بعضی از اوقات پرنده ها آشیانه خود را روی لوله های تهویه میسازند و موش خرماها یا سنجابها از لوله های تهویه به عنوان مخزن و محل نگهداری غذای خود استفاده می کنند.اگر میخواهید در مورد یخ زدن لوله های تهویه بدانید متن زیر را بخوانید.

یخ زدن لوله های تهویه

آیا همان طور که در سوال ششم مطرح شد امکان یخ بستن لوله های تهویه و هواکش وجود دارد؟ بله، امکان دارد. در شرایطی که هوا بسیار سرد است، هواکشها متراکم و نم و رطوبت موجود در داخل لوله یخ بسته و منجمد می شود. اگر دمای هوا برای مدت طولانی پایین باشد، این یخ زدگی به تمام مسیرهای لوله رسیده و راه هواکش را مسدود می کند.اگر میخواهید در مورد لوله های پلی بوتلین ها بدانید متن زیر را بخوانید.

لوله پلی بوتلین

وقتی لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی دچار سوراخهای نشتی می شوند، چند راه آسان برای حل مشکل وجود دارد. بهترین راه برای مقابله با این وضعیت، قطع بخش آسیب دیده لوله کشی و تعویض آن است. وقتی این کار معمول یا ممکن نباشد، می توان بستها را تعمیر کرد.

تعمیر بستها را میتوان برای رفع وجود سوراخهای کوچک در تمام انواع لوله کشی به کار برد. میتوان این بستها را خرید یا در برخی موارد ساخت. در مورد لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی، استفاده از نوار لاستیکی یا بست لوله فولادی، گزینه خوبی برای تعمیر بر بستهای کوچک است. تمام آنچه باید انجام شود، بستن نوار به دور سوراخ و پیچاندن آن در محل است.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در مرزداران و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی غرب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *