خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در مجیدیه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در مجیدیه

لوله کشی در مجیدیه شامل لوله کشی فاضلاب و  آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در مجیدیه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نشتی در لوله‌های مسی

چه چیزی باعث پدید آمدن نشتی در لوله های مسی می شود؟ آب اسیدی دلیل اصلی این مساله است. بسیاری از سیستم های آبرسانی که آب را از چاهها منتقل می کنند، با مقادیری آب اسیدی مواجه اند. وقتی pH آب به اندازه کافی پایین باشد، باعث خوردگی لوله های مسی می شود. همچنین شیرآلات، قسمتهای پمپ، منابع آب، اتصالات و سایر اجزای سیستم لوله کشی را نیز از بین می برند.

اگر از لوله های نازک مسی، مانند مس نوع M، برای حمل آب اسیدی استفاده شود، سیستم لوله کشی بسیار نازک و ضعیف می شود. پیچاندن لوله با یک جفت انبردست موجب شکستن آن و نشتی آب می شود. معمولا پیش از آن که لوله های مسی صدمه ببیند، نشانه هایی از آب اسیدی وجود خواهد داشت و ما را از آن مطلع می سازد. وجود اسید در آب معمولا به صورت لایه ای به رد ابی – سبز در اتصالات لوله کشی آشکار است. وجود اسید در سیستم توزیع آب باعث خوردگی پیچ های شیرآلات و سایر فلزات سیستم لوله کشی می شود. عمل تخریب اسید، به مرور زمان از داخل لوله شروع شده و به سمت بیرون گسترش می یابد.

مخازن لبریز شده

در برخی موارد، مخازن لبریز شده، فشار را با شدت بخشیدن به کار پمپ تامین می کنند. در مواقع دیگر، افت فشار قابل توجه خواهد بود.

نکته عیب یابی در فشار اندک آب

یکی از معمول ترین و ساده ترین دلایل فشار اندک آب گرفتگی هوادهنده ها است سطح کوچک هوادهندهها، وقتی خانه با منبع شخصی آب تغذیه شود مرتبا گرفته می شود. ذرات آهن و مواد معدنی معمولا دلیل چنین انسدادهایی هستند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در مجیدیه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *