خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در قصر فیروزه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در قصر فیروزه

لوله کشی در قصر فیروزه شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در قصر فیروزه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

علت پایین بودن فشار آب

اما علت پایین بودن فشار آب چیست؟ سوال پیچیده ای است. دلایل بسیاری وجود دارد. در ساختمان های مجهز به سیستم پمپ، مشکل از فشار مخزن یا کلید فشار است. در ساختمان هایی که از منابع آب شهری استفاده می شود، ممکن است لازم باشد شیرهای فشار شکن نصب شود. در مواردی نیز لوله های گالوانیزه قدیمی با زنگ زدگی و ایجاد مشکل در لوله ها مواجه هستند. در عدم تامین فشار آب مورد نظر دلایل بسیاری وجود دارد که با پرداختن به این موضوع، بیشتر این دلایل را زیر ذره بین قرار خواهیم داد.

کلید فشار

در یک سیستم چاه باید به کلید فشار مراجعه نمود و کلید مربوطه را فشار داد. در مورد آب شهری باید شیر فشارشکن نصب نمود. اگر شیر فشار شکن در محل موجود باشد، باید فشار سیستم را با چرخاندن پیچ در جهت عقربه های ساعت، کم کرد.

نشتی ها

یافتن نشتی های بزرگ آسان است. می توان آنها را مشاهده کرد یا صدایی از آنها شنید. اما نشتیهای کوچک با گذشت زمان خسارت به بار آورده و دشوار بتوان منشا آنها را پیدا کرد. چنین نشتی‌هایی برخی اوقات لازم است کار را با اثبات نشتی شروع و سرانجام به منبع اصلی آب بازگردیم. این می تواند به معنی شکافتن دیوارها و سقف باشد، ولی در مواقعی راه دیگری برایپیدا کردن مشکل وجود ندارد.

در نشتی لوله های مسی، اغلب آب در چند جهت پراکنده می شود. این امر می تواند یافتن نشتی را مشکل کند. اگر نقطه اتصال تا حدی ضعیف شود که آب به بیرون انتشار یابد و ممکن است پیش از آن که آب به بخش های زیرین برسد، گسترش یابد. یافتن این نشتیها اگر آشکار باشند، کار دشواری نخواهد بود اما در صورت پنهان بودن، حتا وقتی دیوار یا سقفی را که در اثر آب صدمه دیده میشکافید، ممکن است چند فوت از محل نشتی فاصله داشته باشید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در قصر فیروزه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *