خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در فرشته

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در فرشته

لوله کشی در فرشته راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در فرشته را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

چه چیز باعث ایجاد ضربه قوچ میشود؟

چه چیز باعث ایجاد ضربه قوچ میشود؟ این مورد اغلب در شیرهای قطع سریع مانند شیرهای توپی سماوری و شیرهای ماشین لباسشویی روی می دهد اما ممکن است در سایر اتصالات نیز بوجود آید. این شرایط وقتی لوله های توزیع آب به صورت بلند و مستقیم نصب شوند، بدتر هم می شود. وقتی آب به سرعت بسته شود، در اتصالات انتهای لوله، صدایی بلند و ضربه مانند پدید می آورد. این موج ضربه ای می تواند موجب تولید صداهای بلندی شود.

اگر یک سیستم لوله کشی تحت فشار بیش از حد معمول باشد، احتمال صدمه دیدن آن از ضربه قوچ بیشتر است. راههای گوناگونی برای کاهش این ضربه وجود دارد. برای تصور این موارد، باید مشکلات را به شکل دنیای حقیقی تجسم نمود. در همین زمینه تصمیم دارم تجربیات پیشین خود را به گونه ای مفید و سرگرم کننده در اختیار شما بگذارم.

نکته عیب یابیسورا درخهای نشتی لوله های مسی

چه چیزی باعث بروز سوراخهای نشتی در لوله های مسی می شود؟ آب اسیدی علت اصلی بروز چنین مشکلاتی است. بسیاری از سیستم های لوله کشی که آب مورد نیاز را از چاه بیرون می کشند، با مقادیری آب اسیدی در گیرند. وقتی pH آب به قدر کافی پایین باشد، سوراخهایی در لوله های مسی پدید می آید. همچنین شیرآلات، قسمتهای مختلف پمپ، لوله های آبرسانی اتصالات و دیگر اجزا سیستم لوله کشی نیز از بین می روند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در فرشته و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *