خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در فرزانه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در فرزانه

لوله کشی در فرزانه شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در فرزانه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

لوله های بی محافظت

لوله هایی که مطابق قوانین لوله کشی محافظت نشده اند، ممکن است باعث تولید صداهای بلندی شوند. این صدا مشابه صدای سیستمی است که دارای مشکل ضربه قوچ است. در مواردی نیز صداهای جیرجیر و ضربه نیز شنیده می‌شود.

در قوانین و استانداردهای لوله کشی، حداکثر فاصله بست های لوله مشخص شده است. اگر فاصله این بستها مطابق راهنمای قوانین محلی بوده و از لوله به خوبی محافظت شود، مشکلی بدید نخواهد آمد. البته در صورتی که فاصله بست های لوله بیش از آنچه باید باشد، ابعادی غلط داشته باشند یا به خوبی متصل نشوند، مشکلات بیشتری بروز خواهد کرد.

در لوله کشی وقتی با مشکل سروصدا روبه رو می شویم، وجود لوله های محافظت نشده می تواند دلیل اصلی باشد. اگر لوله هایی که سیستم توزیع آب را تشکیل میدهند، به خوبی محکم نشده باشند، دچار ارتعاش و تولید انواع صداهایی می شوند که نه تنها برای گوش آزاردهنده هستند، بلکه به لوله ها نیز صدمه می زنند.

در صورت دسترسی به لوله ها، حل مشکل لوله هایی که به خوبی حفاظت نشده اند، آسان است. متاسفانه لوله ها و متعلقات‌شان معمولا به وسیله دیوارها پوشیده شده اند. در برخی موارد میتوان از طریق زیرزمین نیز به لوله ها دسترسی یافت ولی در اغلب موارد لازم است دیوارها و سقف تخریب شوند.

پس از دسترسی به لوله هایی که به خوبی محافظت نشده اند، یا باید بر تعداد بستها افزود یا آنها را محکم کرد. برای دسترسی به لوله ها بهتر است، روش های آسان تری انتخاب نمود، چراکه راضی کردن مالکی که نمی خواهد سقف و دیوارهای خانه اش شکافته شود، کار دشواری خواهد بود. البته راه دیگری برای حل این مشکل وجود ندارد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در فرزانه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *