خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در فرجام

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در فرجام

لوله کشی در فرجام شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در فرجام را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

یکی از دلالیل نشتی در لوله 

گاهی اوقات مابین نشیمنگاه، ساق یا واشر چیزی گیر می کند. در صورت بروز چنین مساله ای، ساق پا واشر شیر به صورت مناسب در جای خود قرار نمی گیرند و نشتی به وجود خواهد آمد.

سیستم های لوله کشی که در آن ها ذرات آهنی وجود دارد از جمله سیستم هایی هستند که بدون این قطعات آن ها دچار خرابی شود می توانند نشتی داشته باشند. شن، ماسه و سایر ناخالصی ها ممکن است مانع از بسته شدن کامل شیر شوند پسماند ها در شیرها معمولا قابل رویت هستند ولی گاهی اوقات انقدر کوچک هستند که نمی توانیم آن ها را ببینیم. اگر تصور می کنید که نشتی ایجاد شده ناشی از پسماند های گیر کرده در شیر است، جریان آب را با فشار زیاد به داخل ساق شیر وارد کنید. می توانید این عمل را با باز کردن آهسته آب هنگامی که ساق شیر بیرون آورده شده است انجام دهید. آب با شدت از بیرون به طرف سوراخ سرازیر  و موجب بیرون آمدن پسماند می شود. هیچگاه شیر آب را با سرعت باز نکنید و آب فشان ایجاد نکنید چرا که در هر صورت موجب پاشیده شدن آب به سقف می شود.

منحرف کننده هایی که جهت جریان را خوب عوض نمی‌کنند

منحرف کننده‌هایی که به خوبی جریان آب را عوض نمی کنند نیز از جمله مشکلاتی است که در شیرهای سه دستگیره و شیرهای وان و دوش، نسبتا متداول است. در برخی موارد، جهت جریان آب از سمت لوله خروجی وان به سمت سری دوش تغییر نمی یابد. در موارد دیگر نیز ممکن است آب همزمان به سمت لوله خروجی وان و سری دوش تغییر جهت یابد که از جمله عوامل اصلی آن میتوان به واشر ساق یا نشیمنگاه شیر اشاره کرد. مراقب شرایطی چون چکه کردن شیر باشید و بر حسب نیاز، نشیمن گاه با واشر را تعویض کنید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در فرجام و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *