خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شیان

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شیان

لوله کشی در شیان شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شیان را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نشتی در محل اتصال

اگر با نشتیهایی در محل اتصال لوله مواجه شدید، ممکن است لازم باشد آن بخش را تعویض کنید. برخلاف لوله تخلیه، نمی توانید از جفت های لاستیکی برای اتصال لوله ها بهره برید مجبورید تا وقتی شیارهایی بدست آورید، آن را تعویض کنید. سپس می توان برای جابه جایی بخش تحلیل رفته از برخی از انواع لوله کشی های جدید بهره برد. باید آماده تعویض بیش از آنچه می اندیشید، باشید.

سوراخ های پدید آمده در این لوله های س خت را می توان با استفاده از بست تعمیر کرد. نوار الاستیکی و بست لوله می تواند مفید باشد ولی بهترین حالت، استفاده از یک بست تعمیر واقعی است.

لوله برنجی چنان به مسی می گراید که برخی لوله کش ها تصور می کنند با مس کار می کنند. در حقیقت من نیز برنج را با مس اشتباه می کنم. کار کردن در تور اندک آسان تر است.

لوله برنجی را می توان با لوله بر مسی برید. این برش اندکی بیشتر طول کشیده ولی در صورتی که ندانید لوله برنجی است، شما را فریب خواهد داد. البته در صورتی که سعی کنید اتصالی مسی در انتهای لوله قرار دهید، به اشتباه خود پی خواهید برد. اتصال مناسب نخواهد بود.

اگر تصور کنید با لوله ای مسی کار می کنید و نفهمید چرا اتصالات شما اشتباه است، به اتصال موجود نگریسته تا مطمئن شوید اتصالی شیار خورده است یا نه. اگر چنین بود، احتمالا با لوله ای برنجی درگیرید.

اگر اتصال جوش خورده و اتصالات استاندارد شما مناسب لوله نبود، لوله کشی با لوله سرد انجام شده است. در چنین موردی باید از اتصالات سرد برای انجام کار بهره برید. این امر باعث کاستن از ناکامی شما خواهد شد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شیان و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *