خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شهید باقری

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شهید باقری

لوله کشی در شهید باقری شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شهید باقری را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سیفون های ماسه ای در لوله کشی

نمونه نخست در مورد سیفون های ماسه ای است که در لوله تخلیه آب دوش یک حمام رخ داد.

کی از دوستانم که صاحب شرکت لوله کشی است اخیرا به دفتر کارم آمده بود. در حال بحث راجع به پروژه ای بودیم که قرار بود با هم روی آن کار کنیم. او این ماجرا را برایم تعریف کرد.

مشتری با شرکت آنها تماس گرفته بود تا مشکل دوشی که در حمام واقع در زیرزمین خانه قرار داشت را حل کند. لوله کشی که برای تعمیرات به محل مورد نظر اعزام شد، ضمن کار متوجه شد مشکلی در لوله فاضلاب و لوله تخلیه آب دوش وجود دارد. او دریچه بازدید فاضلاب را باز کرد تا از نزدیک نگاهی به آن بیندازید که با صحنه عجیبی روبه رو شد.داخل لوله تخلیه آب دوش، ماسه وجود داشت. حدس او این بود که سیفون از ماسه پر شده است و متوجه شد که سیفون در پایه دوش به راحتی می چرخد.

پس از بررسی دقیق تر دریافت که سیفون از ماسه پر نشده است بلکه خود ماسه، نقش سیفون را بازی می کند.کسی که دوش را نصب کرده بود هرگز به خودش زحمت وصل کردن دوش به سیفون یا لوله فاضلاب را نداده بود و آب زاید دوش به داخل ماسه ای که زیر صفحه بتن قرار داشت، ریخته می شد. فقط معدودی از لوله کش ها قادر به تصور چنین موقعیتی هستند.

شیارهای داخلی لوله های فاضلاب گالوانیزه در معرض زنگ زدگی قرار دارند که این مساله موجب ایجاد نشتی آب در اتصالات میان لوله ها میشود.استفاده از اتصالات یا کوپلینگ های لاستیکی موجب سازگاری مصالح جدید فاضلاب با لوله کشی قدیمی می شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شهید باقری و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *