خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شهر آرا

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شهر آرا

لوله کشی در شهر آرا شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شهر آرا را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

شیرهای بدون واشر

شیرهای بدون واشر مانند رایانه ها عمل می کنند؛ این شیرها اگر کار خود را به درستی انجام دهند بسیار مفید خواهند بود اما در صورت عدم انجام اموری که قرار بوده انجام شود، وحشتناک خواهند شد. در شیرهای بدون واشر لازم است كل واحد تعویض شود که میتواند قیمتی برابر با خود شیر داشته باشد.

شیرهای کارتریجی

شیرهای کارتریجی از نوع شیرهای مورد علاقه من هستند. از آن جهت آنها را دوست دارم که تعمیرشان آسان است. مثلا پیش آمده است که تقریبا پانزده سال از یک شیر کارتریجی استفاده کرده ام و در تمامی این سالیان تقریبا هیچ تماسی جهت استفاده از کارت ضمانت آن نداشته ام و این مساله برای من و سایر لوله کشهای پیمانکار مساله کم اهمیتی نیست. یکی دیگر از جنبه هایی که موجب علاقمند شدن من به شیرهای کارتریجی شد این است که اگر به هر دلیل آب گرم و آب سرد به طور نادرست به سمت شیر لوله کشی شوند، کارتریج میتواند دوران یافته و مشکل ایجادشده را برطرف کند. این عمل، بسیار آسان تر از جابه جا کردن لوله های آبرسانی است و بر نشانه ای دال بر اشتباه در لوله کشی دلالت نمی کند.

شیرهای آب روشویی

شیرهای آب روشویی از لحاظ نحوه تعمیرات بسیار شبیه به شیرهای آب آشپزخانه هستند. با این حال بیشتر از آن که از شیرهای آشپزخانه ای استفاده شود معمولا شیرهای چندبخشی به کار می روند. شیرهای چندبخشی، شیرهای با دستگیره های انفرادی و دارای دهانه های سرریزی هستند که به وسیله لوله کشها با لوله ای که در زیر این تاسیسات قرار میگیرد، نصب می شوند. با وجود این که شیرهای یک تکه متداول تر هستند، شیرهای چندبخشی هم در سیستمهای لوله کشی گران تر یافت می شوند. این شیرها بخش های خاصی دارند که در شیرهای یک تکه وجود ندارد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شهر آرا و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *