خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شهرک پرواز

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شهرک پرواز

لوله کشی در شهرک پرواز شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شهرک پرواز را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نزدیک بودن سیستم تهویه به پنجره ها

سیستم های تهویه ای که نزدیک به پنجره ها، درها یا زیر طاق های بازشو قرار دارند، عامل وجود بوهای بد در ساختمان هستند. سیستم تهویه ساختمان باید حداقل ۱۰ فوت از محل های بازشو فاصله داشته باشد. اگر فاصله از این مقدار کمتر باشد، سیستم تهویه را باید دست کم ۲ فوت بالاتر از محل بازشو قرار داد. در غیر این صورت، دود ناشی از لوله تهویه از طریق این منافذ وارد فضای داخلی ساختمان می شود.اگر میخواهید در مورد سیستم های فاضلاب مسی بدانید متن زیر را بخوانید.

سیستم های فاضلاب مسی

سیستم های فاضلاب مسی (لوله های فاضلاب مسی) معمولا مشکلات زیادی ایجاد نمی کنند. مس عمر مفید بالایی دارد و معمولا احتمال گرفتگی یا مسدود شدن مسیر جریان آب در لوله های مسی فاضلاب، کمتر از موارد دیگر است. در حقیقت، طی ۳۰ سال گذشته، زمانی را به یاد ندارم که سیستمهای DWV مسی عامل بروز مشکل بوده باشند. البته لوله های مسی هم دچار مشکل گرفتگی می شوند اما این مشکل در مورد تمام انواع سیستم های فاضلاب صدق می کند. به طور کلی، مس از جمله مصالح خوب برای لوله های فاضلاب طبقات بالای زمین است و از این حیث قابل اطمینان است.اگر میخواهید در مورد سیفون های سربی وخمیدگی پستو بدانید متن زیر را بخوانید.

سیفون های سربی و خمیدگی پستو

امروزه سیفون های سربی یا خمیدگی پستو در جایی مشاهده نمی شود اما همچنان از آن‌ها استفاده می شود. اگر در مورد مشکل لوله کشی ساختمان با شما تماس گرفته شد و متوجه شدید که از سقف خانه آب چکه می کند و این مشکل احتمالا به لوله فاضلاب مربوط می شود، وجود سیفون سربی یا خمیدگی پستو عامل بروز این مشکل است.

پس از استفاده از سرب در این اتصالات لوله ای برای مدتی نشتی به وجود می آید. در این صورت نیازی به تعمیر سیفون های سربی یا خمیدگی لوله فاضلاب نیست بلکه بهترین راه حل تعویض آن هاست.

 

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شهرک پرواز و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی غرب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *