خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شهرک ولیعصر

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شهرک ولیعصر

لوله کشی در شهرک ولیعصر شامل لوله کشی آب و فاضلاب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شهرک ولیعصر را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

فشار ضعیف آب

چنانچه مشغول کنترل وضعیت قطعی جریان آب هستید، به لوله های آبرسانی که به سمت شیر جریان یافته اند دقت کنید. در صورت مشاهده چین خوردگی در یکی از لوله ها، احتمالا توانسته اید علت کم شدن فشار آب را تشخیص دهید. علاوه بر این بررسی کنید که در لوله کشی توزیع آب از چه مواد و مصالحی استفاده شده است.

اگر سیستم لوله کشی توزیع آب از فولاد گالوانیزه باشد، احتمالا خودتان باید مشکل را برطرف سازید. وجود یک سیستم لوله کشی قدیمی ساخته شده از فولاد گالوانیزه موجب گیر کردن پسماندها و مواد معدنی در لوله میشود. با مسدود شدن تدریجی لوله، فشار آب نیز به تدریج کاهش می یابد. در مراحل اولیه، این کاهش محسوس نیست؛ اما در مراحل بعدی میتواند منجر به قطره ای شدن جریان آب منجر شود. برطرف کردن این مشکل، نیازمند فعالیت های دامنه داری است. لوله جدید باید بیرون آورده و لوله کشی جدیدی به جای آن نصب شود.

پس از برطرف ساختن عوامل خارجی، لازم است قسمتهای داخلی شیر را هم مورد بررسی قرار دهید. ممکن است با پسماندهایی مواجه شوید که قسمت درونی شیر یا لوله های ارسال کننده آب را مسدود کرده است. یکی از راههای اطمینان از وجود مشکل، قطع کردن لوله آبرسانی و باز کردن آب است. اگر فشار آب در سر لوله آبرسانی خوب است، متوجه می شوید که عامل مشکل ساز ساق شیر است.

ممکن است لازم باشد برخی از شیرهایی که به وسیله رسوبات با مواد معدنی مسدود شده اند را تعویض کنید. در موارد دیگر نیز می توانید به سادگی گرفتگی را برطرف کنید و شیر را دوباره به کار بیاندازید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شهرک ولیعصر و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *