خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شهرک فرهنگیان

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شهرک فرهنگیان

لوله کشی در شهرک فرهنگیان شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شهرک فرهنگیان را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

ضربه قوچی 

این ضربه قوچ  در سیستم های توزیع آب مهمترین دلیل تولید صدا است. شنیدن ضربه ای با صدای بلند نشانه مطمئنی از وجود ضربه قوچ است.

چه چیز باعث ایجاد ضربه قوچ میشود؟ این مورد اغلب در شیرهای قطع سریع مانند شیرهای توپی سماوری و شیرهای ماشین لباسشویی روی می دهد اما ممکن است در سایر اتصالات نیز بوجود آید. این شرایط وقتی لوله های توزیع آب به صورت بلند و مستقیم نصب شوند، بدتر هم می شود. وقتی آب به سرعت بسته شود، در اتصالات انتهای لوله، صدایی بلند و ضربه مانند پدید می آورد. این موج ضربه ای می تواند موجب تولید صداهای بلندی شود.اگر یک سیستم لوله کشی تحت فشار بیش از حد معمول باشد، احتمال صدمه دیدن آن از ضربه قوچ بیشتر است.

آب حبس شده در لوله ها

آب حبس شده را می توان با خم کردن انتهای افقی لوله ها به سمت پایین خارج کرد. اتصالات باز بالا و زیر محوطه کار، اغلب آب حبس شده را از لوله ها به بیرون می فرستند.

ساده ترین راه مقابله با آب حبس شده ای که تخلیه نمی شود، استفاده از اتصالات هواگیری است. این اتصالات با درپوش های تخلیه جابه جا شونده روی آنها ساخته می‌شوند. مهندسان گرمایش آنها را اتصالات تهویه، من آنها را اتصالات هواگیری و بسیاری آنها را اتصالات تخليهمی‌نامند.وقتی لوله مشکل دار، به صورت عمودی نصب شده است، می توان با وارد کردن یک نی معمولی آب را از آن خارج ساخت. در صورت وجود زمان و تجهیزات لازم، میتوانید از یک کمپرسور هوا برای راندن آب حبس شده به بیرون از لوله استفاده کنید. وقتی هیچ یک از این روشها جواب نداد، باید اندکی خلاقیت از خود نشان دهید.

دسترسی به اتصالات تخلیه نیز مانند کوپلینگها امکان پذیر است. دریچه یا لوله تهویه در کوپلینگ در قسمت اتصالات و حول نقطه مرکزی است. در قسمت پشتی زانوییهای تخلیه، حفره هایی وجود دارد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شهرک فرهنگیان و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

 

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *