خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شهرک اکباتان

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شهرک اکباتان

لوله کشی در شهرک اکباتان شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شهرک اکباتان را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سروصدای زیاد از لوله فاضلاب

سوال دوم در رابطه با سروصدای جریان آب در لوله فاضلاب در دیوار مابین آشپزخانه واتاق نشیمن است. صاحب خانه از این که مهمانان صدای ریزش آب در لوله فاضلاب را در هر بار استفاده از روشویی طبقه بالا میشنوند، اظهار ناراحتی می کند و قصد دارد که علت این مساله را یافته و مشکل را حل نماید.اگر میخواهید در مورد گرفتگی لوله‌های فاضلاب بدانید متن زیر را بخوانید.

گرفتگی لوله‌های فاضلاب 

سوال آخر در این آزمون در رابطه با خانه ای با لوله کشی قدیمی و فرسوده است. این خانه نیمه زیرزمینی دارد. سایر قسمت های فوندانسیون ساختمان، یعنی جایی که لوله های فاضلاب ساختمان عبور میکند، فضای تنگ و خزیده رو است. لوله های فاضلاب ساختمان گرفته است و جریان آب در لوله ها متوقف شده است. امکان بیرون آوردن لوله های فاضلاب در زیرزمین وجود ندارد. از این رو تصمیم می گیرید که لوله فاضلاب را از روشویی طبقه اول بررسی کنید و به همین منظور کابل فنری را به داخل لوله فاضلاب می فرستید که به جسم یا توده ای سخت برخورد می کند. کابل فتری، به هم پیچیده شده و جلوتر نمی رود، طوری که انگار به ریشه درخت یا لوله شکسته ای برخورد کرده است.اگر میخواهید در مورد سر و صدای لوله های فاضلاب بدانید متن زیر را بخوانید.

سروصدای زیاد لوله های فاضلاب۲

بسیاری از افراد از وجود سروصدای زیاد ریزش آب در لوله فاضلاب در مجاورت اتاقهای نشیمن خود ابراز نارضایتی می کنند. متاسفانه، حل این مشکل چندان ساده نیست، چراکه لوله های فاضلاب نصب، دیوارها ساخته و پرداخته شده اند.

از آنجا که صاحب خانه ای که این مشکل را داشت مایل بود با صرف هزینه لازم آن را رفع کند، دو راه حل وجود داشت. راه حل اول تعویض لوله های چدنی با لوله های پلاستیکی است که به کاهش صدا کمک می کند و قرار دادن عایق دور لوله چدنی موجب می شود از صدای ریزش آب تا حد زیادی کاسته شود و روش راحت تر و مناسب تر، قرار دادن عایق به دور لوله های فاضلاب موجود است. البته برای انجام این کار باید دیوار را باز و این عملیات را روی لوله ها انجام داد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شهرک اکباتان و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی غرب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *