خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شهرک اندیشه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شهرک اندیشه

لوله کشی در شهرک اندیشه شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شهرک اندیشه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

بوی عجیب در اتاق زیرشیروانی

فکر میکنید جواب مشکل مطرح شده در سوال نه چیست؟ بیشتر این احتمال وجود دارد که تهویه از بام ساختمان امتداد نیافته باشد یا لوله تهویه پس از نصب شکسته باشد یا این احتمال میرود که لوله تهویه به خوبی متصل نشده باشد.

اگر با این مشکل مواجه و مطمئن شدید که تمام لوله های تهویه به خوبی نصب شده اند به عایق آن توجه کنید. در بیشتر مواقع، عایقی که روی لوله را می پوشاند، عامل بروز این مشکل است.اگر میخواهید در مورد گرفتگی لوله فاضلاب بدانید متن زیر را بخوانید.

گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان

اگر تازه کار باشید، در جواب دادن به سوال ده مشکل خواهید داشت. در حالی که لوله کشهای قدیمی تر و باتجربه تر به خوبی میدانند مشکل از کجاست. مشکل احتمالا از سیفون قدیمی خانه‌است.

 

در گذشته سیفون خانه ها در لوله تخلیه یا فاضلاب ساختمان در نزدیکی محلی که لوله فاضلاب از پی ساختمان می گذرد، نصب می شد. بعضی اوقات، سیفونها یا زانوییهای سرویس بهداشتی، در داخل فونداسیون یا پی ساختمان یا در مواقعی در زیرزمین و خارج از پی ساختمان نصب میشود.

زمانی که این سیفونها مورد استفاده قرار می گرفتند، تنها سیفون های نصب شده در سیستم فاضلاب ساختمان بودند و از این رو کابل های مارپیچی بزرگ اغلب نمی توانند وارد این سیفونها شوند. اگر با این مشکل مواجه هستید که فنر وارد مقطعی از لوله فاضلاب نمی شود، می توانم شرط ببندم که سیفونی به شکل سیفون خانه های قدیمی در خانه نصب است. حال که شانس این را داشته اید که میزان دانش و اطلاعات خود را در مورد سیستم های DWV محک بزنید، وارد بحث این فصل میشویم تا چیزهای بیشتری بیاموزیم.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شهرک اندیشه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی غرب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *