خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شمس آباد

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شمس آباد

لوله کشی آب  و فاضلاب در شمس آباد راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شمس آباد را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

انواع شیر

 

شیر ها انواع گوناگونی دارند و هر کدام کاربرد هایی دارند و از نظر شکل، اندازه، رنگ، شختی با هم تفاوت دارند.

شیرهای واشری

مدتها در تمامی شیرهای آب واشر وجود داشت. اما با گذشت زمان عملکرد داخلی شیرها نیز دستخوش تغییراتی شده است. امروزه تمام شیرها مجهز به شوینده نیستند.

شیرهای آب آشپزخانه

شیرهای آشپزخانه در اشکال و اندازه های مختلفی یافت می شوند که از جمله آنها می توان به شیرهای آب دیواری، شیرهای تکواحدی، شیرهای مخلوط، شیر با اتصالات اسپری و شیرهای مخصوص اشاره کرد.

شیرهای یک دستگیره

برخی از قطعات شیرهای یک دستگیره ای که در حال چکه کردن هستند را باید تعویض کنید مگر آنکه چکه کردن ناشی از گیر کردن پسماندهایی در شیر باشد.

ساق های بدون واشر

ساق های بدون واشر چندان قابل تعمیر نیستند. درصورت اختلال در عملکرد آن ها، لازم است تعویض شوند.

نشتی در اطراف دستگیره شیر

در صورت نشت آب از پایه ساق، مشکل از واشر یا اورینگ است. در صورتی که آب در حال بیرون آمدن از بخشی از ساقه باشد که در هنگام استفاده از شیر دارای حرکت است، مشکل به درزبندی مربوط می شود. تصحیح هیچ کدام از این مشکلات نیز دشوار نیست.

هنگامی که آب از اطراف دستگیره شیر در حال نشت است، ممکن است با یکی از این دو مشکل روبرو شوید: یا ممکن است درزبندی ساق از بین رفته باشد یا در اطراف آن یک واشر یا اورینگ مشکل دار وجود داشته باشد. با جدا کردن دستگیره از شیر، می توانید علت مشکل را تشخیص دهید.

چکه کردن آب از قسمت زیرین شیر

خوردگی شوند و با بیشتر شدن سوراخهای کوچک امکان عبور آب از شیلنگ این شیرها به وجود آید. اما به خاطر داشته باشید که نمی توانید پیش از جدا کردن کل شیر از سینک، به سراغ چنین نشتی هایی بروید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شمس آباد و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *