خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در شاهین

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در شاهین

لوله کشی در شاهین راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در شاهین را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

 

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آب حبس شده در لوله ها

غلبه بر آب حبس شده ساده تر از آب در حرکت است. آب حبس شده را می توان با خم کردن انتهای افقی لوله ها به سمت پایین خارج کرد. اتصالات باز بالا و زیر محوطه کار، اغلب آب حبس شده را از لوله ها به بیرون می فرستند. وقتی لوله مشکل دار، به صورت عمودی نصب شده است، می توان با وارد کردن یک نی معمولی آب را از آن خارج ساخت. در صورت وجود زمان و تجهیزات لازم، میتوانید از یک کمپرسور هوا برای راندن آب حبس شده به بیرون از لوله استفاده کنید. وقتی هیچ یک از این روشها جواب نداد، باید اندکی خلاقیت از خود نشان دهید.

آب در حرکت

وجود آب در حرکت، جوشکاری اتصالات را با مشکل مواجه می کند. شیرهای قدیمی به طور کامل جلوی آب را نمی گیرند. مواقعی اتفاق می افتد که اندکی آب یا بیشتر از شیرها گذشته و ازجوشکاری تجربه ناخوشایندی می سازد.

در صورت وجود آب در حرکت در لوله ها، باید از روش هایی خاص برای جوشکاری بهره برد اگر آب زیاد نباشد، اتصالات باز به شما امکان انجام کار را خواهند داد.

روشویی پردردسر

نخستین نمونه از مشکل ضربه قوچ، وجود یک روشویی پردردسر است. ساکنان خانه ای از سروصدای بلندی که با کشیدن سیفون روشویی از لوله ها تولید میشد، متنفر بودند.

روشویی در حمام طبقه دوم قرار گرفته بود و با کشیده شدن سیفون آن، لوله ها در تمام بنا به صدا در می آمدند. سرانجام ساکنان به این نتیجه رسیدند که نمی توانند بیش از این با این مشکل دست و پنجه نرم کنند و از ایجاد چنین سروصدایی پس از هر بار کشیدن سیفون خسته شده بودند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در شاهین و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *