خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در سیدخندان

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در سیدخندان

لوله کشی در سیدخندان شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در سیدخندان را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

شیرهای واشری

مدتها در تمامی شیرهای آب واشر وجود داشت. اما با گذشت زمان عملکرد داخلی شیرها نیز دستخوش تغییراتی شده است. امروزه تمام شیرها مجهز به شوینده نیستند. بسیاری از انواع مدرن آنها دارای فنر، آب بندهای پلاستیکی، کارتریج و بدنه هایی فاقد واشر هستند. در واقع، گذشت آن زمانی که مجموعه ای واشر، پیچ و نشیمنگاه شير را در کامیون خود بریزند و انتظار داشته باشید که به کمک آنها می توانید تمامی مشکلات ایجاد شده در شیرهای دارای نشتی را برطرف کنید.

شیرهای آب آشپزخانه

شیرهای آشپزخانه در اشکال و اندازه های مختلفی یافت می شوند که از جمله آنها می توان به شیرهای آب دیواری، شیرهای تکی، شیرهای مخلوط، شیر با اتصالات اسپری و شیرهای مخصوص اشاره کرد. این شیرها می توانند دارای نقاط مرکزی در ابعاد ۶ تا ۸ اینچ باشند. شیرهای آشپزخانه می توانند یک تکه بوده و یا متشکل از اجزایی منفرد باشند که به منظور بوجود آمدن شیر، باید روی یکدیگر قرار گیرند. بدیهی است که تمامی مشکلاتی که قبلا به آنها اشاره شد ممکن است برای شیرهای آشپزخانه نیز پیش آید.

شیرهای یکبار مصرف

امروزه استفاده از شیرهای یکبار مصرف در سیستم های لوله کشی به شکل فزاینده‌ای درحال افزایش است. لوله کش ها در گذشته به تعمیر واشرها می پرداختند اما در حال حاضر تنها آن را تعویض می کنند. برخی از اساتید قدیمی لوله کشی معتقدند این مساله به آن علت است که لوله کش های امروزی علاقه یا اطلاعات چندانی در خصوص تعمیر شیرها ندارند.

بسیاری از افراد از این مساله شکایت دارند که هیچ آبی در کله گی شیر آشپزخانه شان وجود ندارد. برای ایجاد این مشکل تنها چند دلیل می تواند وجود داشته باشد. اگر قسمت پاششی شیر، آب را ارسال نمی کند، شیلنگ پاششی را چک کنید. این شیلنگ ها معمولا زیر سینک دچار پیچ خوردگی می شوند. یک پیچ خوردگی شدید می تواند موجب از کار افتادن شیر آب می شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در سیدخندان و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *