خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در سوهانک

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در سوهانک

لوله کشی در سوهانک خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در سوهانک را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

مخازن فشار در لوله کشی چیست؟

در لوله کشی ساختمان هایی که آب از منابع آب شخصی متکی بر مخازن فشار تامین می شود، فشار آب به این مخازن بستگی دارد. اگر مخازن فشار لبریز شوند، نمی توانند فشار آب مورد نظر را تامینکنند.

مخزن فشار لبریز شده، نشانه ای است که عیب یاب نباید آن را از دست بدهد. وقتی مخزن فشار آب اشباع می شود، پمپ چاه بارها، اغلب هر وقت شیری باز شود، بسته میشود.

در برخی موارد، مخازن لبریز شده، فشار را با شدت بخشیدن به کار پمپ تامین می کنند. در مواقع دیگر، افت فشار قابل توجه خواهد بود.

اگر با ساختمانی مواجه شوید که فشار آب رضایت بخش نبوده و پمپ چاه مرتب قطع می شود، باید به مخزن فشار نگاه دقیقی بیندازید.

وقتی مخزن به لحاظ سرریز شدن از آب بررسی شد، باید خشک، با فشار هوا احيا و مجددا با آب بر شود. این فرآیند ساده است و می تواند مشکلات مربوط به فشار را حل کند.

چه چیزی باعث پدید آمدن نشتی در لوله های مسی می شود؟

در لوله کشی چه چیزی باعث پدید آمدن نشتی در لوله های مسی می شود؟ آب اسیدی دلیل اصلی این مساله است. بسیاری از سیستم های آبرسانی که آب را از چاهها منتقل می کنند، با مقادیری آب اسیدی مواجه اند. وقتی pH آب به اندازه کافی پایین باشد، باعث خوردگی لوله های مسی می شود. همچنین شیرآلات، قسمتهای پمپ، منابع آب، اتصالات و سایر اجزای سیستم لوله کشی را نیز از بین می برند.

اگر از لوله های نازک مسی، مانند مس نوع M، برای حمل آب اسیدی استفاده شود، سیستم لوله کشی بسیار نازک و ضعیف می شود. پیچاندن لوله با یک جفت انبردست موجب شکستن آن و نشتی آب می شود. معمولا پیش از آن که لوله های مسی صدمه ببیند، نشانه هایی از آب اسیدی وجود خواهد داشت و ما را از آن مطلع می سازد. وجود اسید در آب معمولا به صورت لایه ای به رد ابی – سبز در اتصالات لوله کشی آشکار است. وجود اسید در سیستم توزیع آب باعث خوردگی پیچ های شیرآلات و سایر فلزات سیستم لوله کشی می شود. عمل تخریب اسید، به مرور زمان از داخل لوله شروع شده و به سمت بیرون گسترش می یابد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله سوهانک در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • لوله کشی شمال تهران
  • لوله کشی غرب تهران
  • لوله کشی شرق تهران
  • لوله کشی جنوب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *