خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در سعادت آباد

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در سعادت آباد

لوله کشی در سعادت آباد خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در سعادت آباد را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 پیامد های لوله کشی کوچک تر از اندازه

لوله کشی کوچک تر از اندازه باعث پدید آمدن مشکلاتی در فشار آب می شود. اگر لوله های آبرسانی به اتصالات، بسیار کوچک باشند، اتصالات آب کافی را با فشار مورد نظر دریافت نخواهند کرد. در حقیقت چندی پیش با چنین موردی برخورد کردم

به سالن ملاقائی فراخوانده شده تا بفهمم چرا فشار آب به خوبی ساختمان های اطراف نیست ساختمان با منبع آب شهری تغذیه می شد. به همین دلیل احتمالات کاهش می یافت.

پس از پذیرفتن این کار به آشپزخانه رفتم تا فشار را بررسی کنم. پیش از حتی تماس با محیط آشپزخانه، مشکل را دریافتم

آبگرمکن ساختمان در آشپزخانه و در نمای همکف بود. وقتی به آبگرمکن نگاه کردم، آنچه را دیدم نتوانستم باور کنم. لوله های آبگرمکن در هر دو سمت خروجی و ورودی اتصالات، مناسب بوده ولی پس از آن که حدود یک فوت بالای مخزن آب میرفتند، کوچکتر می شدند. لوله های مسی ۴/۱ اینچی، با اتصالاتی به لوله های مسی ۴/۱ اینچی متصل می شدند.

لوله ۴/۱ اینچی، آب ورودی به آبگرمکن را تامین و آب گرم را به اتصالات لوله کشی ساختمان می برد. چند کاشی برداشته و رد لوله کشی را تعقیب کردم.

این ساختمان دو حمام و یک آشپزخانه داشته و هر اتصال به لوله ای ۴/۱ اینچی متصل بود. درباره انشعابات ۴/۱ اینچی صحبت نمی کنم، بلکه منظورم آن است که تمامی لوله های توزیع آب، لوله هایی ۴/۱ اینچی داشتند.

می توان فهمید که اتصالاتی که برای تغذیه با لوله ای ۴/۱ اینچی با ۲/۱ اینچی طراحی شده اند، وقتی عرضه در آنها به ۴/۱ اینچ کاهش یابد، به خوبی عمل نمی کنند. در چنین مواردی تنها راه حل، تعویض لوله کشی آب با لوله ای است که الزامات قانونی را رعایت کند.

در بسیاری از موارد، کاهش اندازه لوله به حدی نیست که آن را مورد بحث قرار دهم اما لوله‌کشی فرعی در بسیاری از مناطق روستایی امری طبیعی است. بنابراین اگر با مشکل فشار اندک آب روبه رو شدید، اندازه لوله ها را بررسی کنید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله سعادت آباد در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *