خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در سبلان

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در سبلان

لوله کشی در سبلان راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در سبلان را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکته عیب یابی در هواکشی‌ها

هواکشهایی که خیلی نزدیک به پنجره ها، درها یا زیر طاق بازشو قرار دارند، عامل وجود بوی ابد در ساختمان هستند. هواکشها باید در فاصله حداقل ۱۰ فوتی از محل بازشوها باشند. اگر اهواکشها در فاصله کمتری از این مقدار با محل بازشوها قرار گرفته اند، باید دست کم آنها را۲ فوت بالاتر از محل بازشو قرار دارد چراکه در غیر این صورت، دود ناشی از لوله تهویه از طریق این منافذ وارد فضای داخلی ساختمان میشود.اگر میخواهید در مورد نکته عیب یابی در لوله های چدنی بدانید متن زیر را بخوانید.

نکته عیب یابی در لوله های چدنی

بخش داخلی لوله چدنی سخت و ناهموار است به ویژه اگر شروع به زنگ زدن کند. این سطوح سخت و ناهموار بیشتر آشغال هایی را که از طریق لوله های فاضلاب تخلیه می شوند، به خود می گیرند و این عمل منجر به گرفتگی و مسدود شدن مسیر عبور آب در لوله ها می شود. البته این نوع لوله ها به بدی لوله هایی که از جنس فولاد گالوانیزه هستند، نیستند و این مشکل مکررا و به سرعت رخ نمیدهد.اگر میخواهید در مورد تهویه مکانیکی بدانید متن زیر را بخوانید.

تهویه مکانیکی

اگر اتصال لوله ای دارای تهویه مناسب نباشد، باید از تهویه مکانیکی استفاده کنید تا تخلیه بهتر انجام شود. بعضی از قوانین و مقررات این امر را جایز و قانونی نمیداند، از این رو قبل از نصب سیستم تهویه مکانیکی، از چارچوب قوانین مربوطه مطمئن شوید.اگر میخواهید در مورد نکته عیب یابی مصالح نادرست در لوله کشی بدانید متن زیر بخونید.

نکته عیب یابی مصالح نادرست در لوله کشی

استفاده از مصالح نادرست در لوله کشی، عامل بعضی از مشکلات عجیب در سیستم های DWV ساختمان است. لوله کش های خوب باید در زمان حل مشکلات ناشی از سیستم لوله کشی ساختمان، مقررات و قوانین مربوط به لوله کشی را نیز در نظر داشته باشند. گاهی اوقات لوله کش ها تصور می کنند که کار لوله کش مطابق با استانداردها و قوانین ساختمان سازی انجام شده است در حالی که این مساله دور از واقعیت است.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در سبلان و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *