خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در سازمان برنامه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در سازمان برنامه

لوله کشی در سازمان برنامه شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در سازمان برنامه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکته عیب یابی شیر های دیواری

در لوله کشی این نوع شیرها نیز دارای درزگیر و مهره های درزگیری بوده که میتوانند رطوبت را جذب کنند. میتوانید همان اصول و روش های اجرایی اصلی رفع اشکال و شیوه های اشاره شده را که برای شیرهای آشپزخانه تشریح شد برای امور مربوط به شیرهای با لوله ضدسرما نیز مورد استفاده قرار دهید.شیرهای دیواری به لحاظ رفع اشکال و امور تعمیری چندان تفاوتی با شیرهای سطحی ندارند که میتوانید همان اصول و روش های اجرایی رفع اشکال که برای شیرهای آشپزخانه تشریح شد برای امور مربوط به شیرهای قرارگرفته در سطح زمین مورد استفاده قرار دهید.

نشتی از لوله خروجی

شیر های دو دستگیره و سه دستگیره، اغلب مجهز به شیرهایی هستند که قسمت پهن آچار در دیوار، پنهان می شود. با توجه به این که نمی توانید روی قسمت مسطح، آچار استانداردی را برای بیرون آوردن سان شیر به کار بگیرید، برای رسیدن به دیوار و بیرون آوردن قطعات، باید آچارهای لوله در اختیار داشته باشید.هنگام مواجه با نشتی آب از لوله خروجی یا سری دوش، برای عیب یابی و رفع اشکال میتوانید از همان اصول تشریحی شیرهای آشپزخانه استفاده کنید. با این حال ممکن است برای بیرون آوردن ساق شیرها نیازمند برخی از ابزار های لوله کشی باشید. برای آن دسته که آشنایی با آچارهای لوله ندارند می توان گفت که این ابزار شبیه به سرلوله است.

نشتی از قسمت زیرین شیر

وجود آب اسیدی یکی از عوامل اصلی نشتیهای مربوط به بدنه شیرها است. ممکن است لوله های باریک مسی ارسال آب به بدنه شیرها به واسطه آب دارای محتوای اسیدی بالا دچار خوردگی شوند و با بیشتر شدن سوراخهای کوچک امکان عبور آب از شیلنگ این شیرها به وجود آید. اما به خاطر داشته باشید که نمی توانید پیش از جدا کردن کل شیر از سینک، به سراغ چنین نشتی هایی بروید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در سازمان برنامه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *