خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در رودبار قصران

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در رودبار قصران

لوله کشی در رودبار قصران خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در رودبار قصران را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

روشویی پردردسر چیست؟

نخستین نمونه از مشکل ضربه قوچ، وجود یک روشویی پردردسر است. ساکنان خانه ای از سروصدای بلندی که با کشیدن سیفون روشویی از لوله ها تولید میشد، متنفر بودند.

روشویی در حمام طبقه دوم قرار گرفته بود و با کشیده شدن سیفون آن، لوله ها در تمام بنا به صدا در می آمدند. سرانجام ساکنان به این نتیجه رسیدند که نمی توانند بیش از این با این مشکل دست و پنجه نرم کنند و از ایجاد چنین سروصدایی پس از هر بار کشیدن سیفون خسته شده بودند.

این زوج برای حل این مشکل از یک لوله کش کمک خواستند. لوله کش پس از بررسی وضعیت، کار خود را برای یافتن علت مشکل آغاز کرد. او می دانست که آنها از ضربه قوچ ناراحتند ولی نمی دانست چه باید بکند. از این رو دست از کار کشید و خانه را ترک کرد.

مالکان پریشان با شرکت من تماس گرفتند. یکی از لوله کش ها مسئول رسیدگی شد و به روشویی طبقه دوم که مظنون اصلی بود، رفت. او از این زوج خواست به او اجازه دهند یک محفظه هوا در دیوار کنار روشویی نصب کند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله رود بار قصران در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *