خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در دیباجی

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در دیباجی

لوله کشی در دیباجی خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در دیباجی را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نشتی از لوله های CPVC چه مشکلی دارد؟

در لوله کشی نشتی از لوله های CPVC امری متداول و به عقیده من واقعا دردناک است. من بیست سال بالوله‌های CPVC کار کرده و هرگز آنها را دوست نداشته ام. خانه ای را با CPVC لوله کشی کردم که باعث شد در آینده شغلی ام به هیچ وجه دیگر به آن فکر نکنم. به دلیل آن که این خانه در آغاز کار من بود، تنها مشکلم با CPVC تعمیر آن بود.

اگر به اندازه کافی با CPVC کار کرده باشید، با شکنندگی آن، زمان طولانی نصب و نشتیهای خاص آن آشنا هستید.

نکته عیب یابی وجود سوراخ های کوچک در لوله کشی ؟

در لوله کشی برای رفع وجود سوراخ‌های کوچک در تمام انواع لوله کشی می‌توان به تعمیر بست‌ها پرداخت. می توان این بستها را خریداری یا در برخی موارد ساخت. در مورد لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی، استفاده از نوار لاستیکی یا بست لوله فولادی، گزینه خوبی برای تعمیر بست های کوچک است. تمام آنچه باید انجام شود، بستن نوار به دور سوراخ و پیچاندن آن در محل است.

کار پلی بوتلین چیست؟

در صورتی که با لوله پلی بوتیلن یا پلی بوتیلن با اتصال عرضی برخورد کردید یا لوله اصلی حول نقطه اتصال متراکم، نشت کند، گلوبیها باید مورد بازرسی قرار گیرند. اگر گلویی برنجی مورد استفاده قرار گرفت، باید آن را با گلویی‌های نایلونی تعویض کرد. اگر گره اتصال متراکم محکم بسته شده باشد، گلوبی‌های برنجی لوله پلاستیکی را می خراشند.

این به آن معنا نیست که نمی توان از گلوبی‌های برنجی در لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی بهره برد. در حقیقت از آنها در هر دو حالت لوله های اصلی بدون مشکل استفاده کرده ام. ولی اگر لوله کش بیش از حد آن را دور لوله بپیچاند، لوله را خواهد خراشید. در صورت امکان از گلویی‌های نایلونی استفاده کنید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله دیباجی در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • لوله کشی شمال تهران
  • لوله کشی غرب تهران
  • لوله کشی شرق تهران
  • لوله کشی جنوب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *